forty - three - voices.

3.1K 230 5

"Ahoj, Lou," zašeptala jsem do svého telefonu, ležela jsem v posteli a měla rozsvícenou lampičku - jen jsem mu chtěla zavolat. "Jak se máš?"

"Za chvíli jdeme do klubu, poznal jsem tu jednu holku, Dan, je opravdu milá, opravdu si rozumíme."

"Oh, opravdu?" zeptala jsem se a malá slza stekla po mé tváři.

"Jo, je ale úplně jiná než ty, víš?" 

"Fakt? Tak to je super, jsem ráda, že-"

"Je z Londýna,což je na tom ještě lepší. Můžeme se vídat prakticky každý den. Je opravdu úžasná. Tak moc si rozumíme, je tak zábavná a tak krásná."

Hlasitě jsem polkla a měla sto chutí plakat. 

"Oh, dobře, miluju tě, jen chci, abys to věděl," řekla jsem smutně a zmáčkla mezi svými prsty své růžové hedvábné pokrývky. 

"Já vím. Měj se."

"Miluju tě, Lou," zašeptala jsem už do hluchého telefonu a hned vypnula obrazovku, položila jsem mobil displejem dolů a zhasla lampičku, zachumlala jsem se. 

Věděla jsem, že Louis s ní už spal. Věděla jsem to, mohla jsem to cítit v jeho hlase, chlubil se tím, jako kdyby to byla nějaká lovecká trofej. Chlubil se tím, že se líbí holkám, ne jen mně. Věděla jsem, že jsem pro něj vždycky byla jen 'ta, se kterou pravidelně šukám, líbáme se a mazlíme, aby věděla, že ji miluji, ale tím ji jen uklidňuji, protože za jejími zády šukám jiné holky'. Věděla jsem, že jsem jen na pravidelný sex a i když já milovala Louise tak moc, byla jsem ochotná vyrvat si srdce z hrudi a dát mu ho, byla jsem ochotná dát za něj život. Ale on nikdy nebyl tak ochotný - možná v ty první roky, kdy jsme spolu chodili - potom objevil to, jaké je šukat holku, jak moc dobré to je - a už nikdy nešukal jen jednu holku.

Nemohla jsem to snést to vědomí toho, že za mými zády šuká jiné holky a užívá si to, tak moc mě to mrzelo - věděla jsem, že spolu mají spát jen lidé, kteří se opravdu milují a znají se dlouho (což neplatilo v Harryho případě) - znamená to, že tu holku miluje? Raději jsem nechtěla znát odpověď. 

Chtěla jsem mu taky tak moc ublížit, ale milovala jsem ho, tak moc jsem ho milovala. Stejně jsem to udělala. A udělala jsem to tak, abych mu oplatila všechny ty roky, kdy šukal za mými zády několik holek jen proto, že jsem s ním někdy prostě spát nechtěla - nemohla jsem, nebo jsem neměla energii, nebylo mi dobře, musela jsem se učit nebo jsem jen byla několik tisíc kilometrů od něj. 

Slyšela jsem vyzvánění svého telefonu a rychle otevřela obě oči, okamžitě jsem se posadila a rozsvítila svou lampičku. 

Harry.

"Ahoj, miláčku."

Slyšela jsem jeho hluboký hlas a zakousla se do svého rtu, usmála jsem se pro sebe - měl o mě zájem. 

"Ahoj, Daddy," zašeptala jsem a rychle zamrkala, abych zahnala slzy z předchozího pláče. 

"Copak dělá moje princezna?"

"Tvoje princezna je právě teď v posteli."

"Oh, tak rád bych tam byl teď s tebou. Doufám, že jsi nezapomněla na zítřek."

"Ne, ne, " zamumlala jsem. "Počítám s tím, budu tam, určitě tam budu."

"Dobře, protože potom tě někam vezmu, bude se ti tam líbit, uvidíš."

"Oh, já-"

"Jen ti volám proto, abys věděla, že jsi nádherná a máš krásné tělo, abys o sobě nepochybovala, nebo si myslela něco, co není pravda. A taky proto, abych slyšel tvůj nádherný sametový hlas. Jsem tvůj Daddy a také se o tebe postarám, miláčku."

OMLOUVÁM SE, ŽE NEBYLY OPĚT ČÁSTI, PROTOŽE ŠKOLA.

fact 4: Mám jen jednoho kamaráda a jednu kamarádku, kterým se můžu svěřit a vím, že to nevykecají.

Bury me » h.s. czPřečti si tento příběh ZDARMA!