forty - one - slapping.

3.4K 211 4

Lehla jsem si přes Harryho kolena a ztratila dech v očekávání, hlasitě jsem vydechla, když jsem čekala první ránu, byla jsem z toho všeho neuvěřitelně frustrovaná - byl to můj první trest a tak nějak jsem nevěděla, co okolo toho čekat. Louis mi někdy naplácal, když chtěl, aby to bylo drsnější, ale tohle byl opravdový trest za neposlušnost a já byla prostě opravdu zmatená, nevěděla jsem, co dělat nebo jak se vůči tomu chovat. 

"Neboj se, budu na tebe jemný, nikdy bych ti neublížil," zašeptal do mého ucha, když se ke mně nahnul, zatímco já sledovala hedvábné přikrývky pod sebou. "Slibuji, nemusíš se trochu bát."

Myslela jsem, že většina dominantů chce vidět právě ten pohled svých vystrašených submisivních...

"Dám ti pět ran, jen pět, miláčku," zamumlal a přičichl si k mým vlasům, které neustále voněly jablečným šamponem, který Harry tolik miloval. "Dám ti pět ran na tvůj krásný zadek zahalený tou jemnou krajkou, řekni mi - zbarví se tvá kůže alespoň trochu do růžova? Jsi tak bledá, miluju to."

Nemyslela jsem si, že mám hezký zadek. Byl velký a já měla občas problém narvat se do džínů své velikosti, také spodní prádlo mi dělalo dokonce potíže. Nenáviděla jsem své tělo, protože jsem neměla moc velká prsa a měla jsem velké boky (i když úzký pas - a to vypadalo v některých šatech opravdu nádherně), které jsem nenáviděla. A má stehna byla docela silná, i když o lýtkách bych to tak úplně říct nemohla. Mrzelo mě, že mi nejsou vidět lícní a klíční kosti, které bych tak ráda viděla - bylo to tak sexy. Jo a štvalo mě moje břicho, protože nebylo tolik zpevněné  a trochu zakulacené - neřekla bych o sobě, že bych byla tlustá, to ne - ale také jsem o sobě nemohla říct, že jsem byla zase hubená - prostě jsem vyčnívala nad ostatními holkami (i když Stacey byla úplně stejná jako já, což mě celkem uklidňovalo).

"Jsi připravená?" zeptal se a já jen klidně přikývla, nadechla jsem se v očekávání, byla jsem tak zatraceně nervózní - bylo to poprvé. "Neboj se mě, jen mě k sobě pusť víc a slibuji, že si ke mně najdeš cestu, nebude tě to bolet, o to se neboj, miláčku."

Harryho ruka laskala a hladila můj zadek, cítila jsem chlad jeho kovových prstenů na mé pokožce, zakousla jsem se do svého rtu a chtěla víc, Harry si pohrával s lemem mých nádherných bílých krajkovaných kalhotek a já si to opravdu užívala, sténala jsem už teď, bylo to tak zatraceně žhavé. 

Najednou byla jeho ruka pryč a já se ohlédla v marné snaze najít místo, kam jeho ruka zmizela, ale jakmile jsem to udělala, Harry okamžitě - ale jemně - přitiskl mou tvář do přikrývek a já na chvíli nemohla dýchat z toho pocitu, ale brzy jsem už chytila dech a jen vyčkávala, co se stane, co bude dál a jak bude můj první trest vlastně probíhat. 

Najednou na mé půlce přistála opravdová rána, zalapala jsem po dechu a zavřela oči, jakmile mě Harry uchopil pravou rukou pod krkem a tak mi držel hlavu nahoře. Z mých úst se vydral opravdu hlasitý sten - nečekala jsem, že to bude tak příjemné.

"Hodná holka, snášíš to moc dobře, miláčku," zašeptal do mého ucha a jemně zatáhl za mé vlasy. "Jsem na tebe moc pyšný."

Rychle potáhl dolů mé krajkované kalhotky a mohl tak vidět mou odhalenou bílou pokožku, která splývala s barvou krajky. Cítila jsem se tak zatraceně odhalená, ale nijak jsem neznervózněla - jen jsem se zakousla do rtu a očekávala, co se bude dít dál. 

"Teď to bude rychlé," řekl mi a já se ani nestačila pořádně nadechnout předtím, než tři rychlé rány jeho dlaně dopadly na mou levou půlku a Harry byl opravdu surový - ty rány opravdu bolely, ale byla to tak příjemná bolest, že jsem brzy přešla přes Harryho surovost a užívala si to pálení své pokožky, která teď momentálně byla rudá. "Výborně, zlato, jsi tak šikovná, Daddy je na tebe tolik pyšný."

Čekala jsem na poslední ránu, čekala jsem, kam dopadne, z rozdělení ran jsem nakonec usoudila, že dopadne na mou pravou půlku, protože tam je pokožka méně rudá než na mé levé - omyl. 

"Poslední rána, miláčku, je to tak?"

"Ano, Daddy," zasténala jsem a čekala na poslední ránu - nikdy jste nevěděli, odkud přijde a jak rychle přijde. 

Harry se napřáhl a uštědřil mi mezi mé půlky tak velkou ránu, že jsem se prohnula jako luk a pár slz bolesti spolu s hlasitým stenem se vydraly z mých úst - nemohla jsem potom přestat sténat, párkrát jsem se ošila - pokožka tak krásně pálila a rány Harryho prstenů byly tak kruté, nemohla jsem bez toho už žít. 

"Moc dobře, miláčku," zašeptal do mých vlasů a vytáhl mě za žebra, posadila si mě na svůj klína  já opět cítila jeho tvrdý penis, ale už jsem se ho na to neopovážila zeptat. "A jak děkujeme po trestu?"

"Děkuji, Daddy."

Byla tu velmi úzká hranice mezi slastí a bolestí, kterou Harry zasáhl tak dobře, že jsem sténala nahlas pokaždé, když dělal to, co dělal.

OMLOUVÁM SE, ŽE DLOUHO NEBYLY KAPITOLY! ALE MĚLA JSEM TOHO DĚSNĚ MOC DO ŠKOLY, TAKŽE...HERE WE ARE!♥

fact 2: Jsem štír.

Bury me » h.s. czWhere stories live. Discover now