GİRİŞ

453 54 28


Not: Hikaye tamamlanmış olup Turizm ve Kültür Bakanlığınca telifi resmi olarak üzerime alınıp belgelenmiştir. Bu sebeple hikayemi "tamamlandı" olarak işaretledim. Anlayacağınız romanım Wattpad'le tanışmadan önce çoktan bitmişti. Resmi telifimi ismime aldım ve bu müthiş platformda siz okuyucularımın tepkilerini almak istedim. Çok heyecanlıyım! 1 sene boyunca emek verdiğim romanım en sonunda önünüzde ve ben tepkilerinizi öğrenmek için can atıyorum. Sizlerle tanışmak ve katkılarınızı kabul etmek beni çok sevindirir. Hepinize çok ama çok teşekkür ediyorum. (Kitap kapağım Orhun KOÇAK tarafından tasarlanmıştır. Buradan ona çok teşekkür ediyorum.)

Not 2: Düzenli olarak tamamlanmış olan dosyamdan bölümleri burada yayınlayacağım. Başlamadan önce bilmeniz gerekenler olduğunu düşünüyorum. Okuyacağınız eser uzun soluklu bir bilimkurgu romanıdır. Eğer 21/14 cm kitap boyutunda düşünecek olursanız elinizde 470 sayfalık bir roman tutuyor olursunuz. Endişelenmeyin, kitabım sizi daha ilk bölümlerde içine alacaktır. Okudukça romanımla dost olmaya ve sonra bağlarınızı giderek güçlendirmeye başlayacaksınız. Son sayfalara doğru veda etmek istemeyeceksiniz! Veda yok! Olmayacak da... Olay örgüsünün durmadan zenginleştiği hikaye, her yaprakta daha da ilginç ve tuhaf bir hal alacak. Ben buna kitap içinde kitap diyorum. Eklediğim müzikleri dinlemek sizin takdirinizdir; kimileri için en iyi müzik sessizliktir. En iyisi şimdi siz okumaya başlayın ve nelerle karşılaşacağınızı kediniz görün. Değerli eleştirilerinizi duymaktan keyif alacağımı unutmayın. İyi yolculuklar. :)

Not 3: Sevgili okur: Birazdan okuyacağınız hikayeye kendinizi kaptıracağınızdan dolayı bölümlere yorum yapmayı unutacaksınız. Ben şimdiden bunu size hatırlatmak istedim. Çünkü, tepkileriniz benim için ne kadar değerli olduğunu tahmin edemezsiniz. :) Eğer okuduğunuzdan keyif alıyorsanız ve bir sonraki bölüme istekle geçiyorsanız yorum veya oy ile beni bilgilendirin. Böylece hem hoşnut olduğunuzdan haberdar olurum ve bana gelen bildirimlerde kimlerin beğendiğini görebilirim. Merak ettiğiniz hususlar olursa da lütfen yorum kısmına yazmaktan çekinmeyin. En kısa sürede cevap vereceğime emin olabilirsiniz. İlginize teşekkür ederim. İyi yolculuklar... :)


Not 4: Kardeşimin sürpriz doğum günü hediyesi... Dosyamı alıp kitap haline getirmiş. Burada paylaşmadan edemedim.

 Burada paylaşmadan edemedim

Oops! Bu görüntü içerik kurallarımıza uymuyor. Yayımlamaya devam etmek için görüntüyü kaldırmayı ya da başka bir görüntü yüklemeyi deneyin.

Oops! Bu görüntü içerik kurallarımıza uymuyor. Yayımlamaya devam etmek için görüntüyü kaldırmayı ya da başka bir görüntü yüklemeyi deneyin.

Oops! Bu görüntü içerik kurallarımıza uymuyor. Yayımlamaya devam etmek için görüntüyü kaldırmayı ya da başka bir görüntü yüklemeyi deneyin.
Uras ve İlk Yolculuk (Kitap Oldu) *MİRASBu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!