Mała przed powiedź

52 4 0


Witam wszystkich bardzo serdecznie.

Z tej strony Fever - jedna z autorek Doliny.

Niektórzy mogą się zastanawiać, o co właściwie chodzi z tym wattpadem. Jak wiadomo, dolinka została założona w 2013 roku i nadal funkcjonuje. Jednak wraz z załogą wymyśliłyśmy ułatwienie prawdopodobnie dla większości naszych zamawiających, ponieważ duża już część osóbek zagnieździła się na wattpadzie, a nie jak dawniej na bloggerze. Do czego zmierzam.

Na wattpadzie od TERAZ można składać zamówienia w odpowiednich zakładkach (podstronach autorek/ stażystek). Od TERAZ również każdy post, jaki pojawi się na oficjalnej stronie Doliny Zwiastunów, pojawi się również tutaj. Możliwe, że z małym lub większym opóźnieniem, ale się pojawi. Wattpadową częścią zajmuję się tylko ja (Fever). To znaczy, że będę zajmować się naprawdę wszystkim. Odpisywaniem na wasze wiadomości, komentarze, uwagi, dodawaniem postów, etc. Nie miejsce mi proszę za złe, że mogę odpisać po dłuższym czasie, ale obiecuję wam, że kiedyś na pewno odpisze! (XD). Będę sprawdzała pocztę na bieżąco, ale jeśli ktoś będzie się chciał skontaktować ze mną w bardzo ważnej sprawie to na dole postu dam wam linka do mojego prywatnego profilu na watt :)

Zapraszam was też do komentowania, głosowanie i czego to się nie robi na watt, ponieważ naprawdę to motywuje do dalszej pracy.

Jeśli chodzi o sprawę z banerami, to proszę tylko dodać link w opisie waszej historii, a nie w jakimś poście.

Jak by ktoś miał jakiekolwiek pytania, to po prostu piszcie :)

Następna notka pojawi się, gdy tylko jakaś autorka doda post na Dolince.

Dziękuję za uwagę i zapraszam do składania zamówień ♥

Fever x

https://www.wattpad.com/user/Fevvver

Dolina ZwiastunówRead this story for FREE!