thirty - eight - don't let me.

3.4K 213 51

"Pojď sem, zlato," zašeptal a díval se na mě tak zvláštně dominantně, musela jsem za ním jít, trochu jsem se bála, že by mi mohl ublížit. "Hodná holčička, moje hodná princezna," šeptal do mých vlasů a jemně mě hladil po šíji. "Tak poslušná, udělá všechno, aby mě nenaštvala, že? Nechce přeci rozrušit svého Daddyho, to přece nechceme, aby se Daddy zlobil, potom bych musel svou malou růžovou princeznu potrestat."

Jemně jsem zavzdychala nad jeho slovy. Bylo to tak vzrušující, poslouchat to z jeho nádherných úst. Zvláště, když měl takový hluboký hlas - zbožňovala jsem to už od první chvíle. 

"Řekni mi, miláčku," zašeptal do mých rtů a začal jemně dýchat na mé ucho, zatímco jeho ruce cestovaly dolů po mém bříšku. "Chtěla bys, abych tě potrestal? Chceš bolest, že? Neboj se, poznám to - jak jsem už říkal - poznám, když nějaké krásné mladé dívce s bílou pokožkou chybí to, co jí její přítel nedává - a ona by to tak moc chtěla, tak moc to potřebuje a Louis tě zanedbává, že?"

"N - No já totiž-"

"Oh, neřekla jsi mu to, nemám pravdu? Kdybys mu to řekla, měl by tě za úchylnou děvku a to my přece nechceme, hm?" šeptal do mého ucha a jemně zatlačil prsty na modřinky na mém krku - hodně to zabolelo a tak jediné, co jsem udělala, bylo to, že jsem jemně a slastně zavzdychala do jeho úst - jako kdybychom se milovali. "Ale já mám tohle rád, neboj se. Doma mám spoustu takových nádherných hraček, které bys mohla milovat."

"Oh, opravdu?" zasténala jsem do jeho úst znovu a znovu, nedokázala jsem si pomoct potom, co šeptal směrem ke mně, jak se mě dotýkal blízko u mého citlivého místa, jak mě hladil a rozmazloval. 

"Jo, ale to bys se mnou musela teď jet domů, ale na to je ještě brzy - tedy - pro mě ne, ale pro tebe jistě ano, musíme se ještě více poznat, abys to se mnou dokázala udělat, nemám - li pravdu?"

Nic jsem neříkala, měla jsem takový pocit, že o mě již Harry ztrácí zájem, když se s ním nebudu chtít milovat. 

"Hezky odpověz, miláčku," zamumlal do mého obličeje a já mohla cítit jeho teplý dech. "Odpověz, nenech mě tě přehnout tady přes tvou krásnou postel, sundat ti tvé nádherné krajkované kalhotky a sundat si pásek z mých kalhot, abych mohl potrestat svou překrásnou princeznu, která odmlouvá Daddymu."

"A - Ano, je to tak, jak říkáš," odpověděla jsem potichu, skoro šeptem. 

"Co říkáš, miláčku?" zeptal se mě schválně provokativně. "Copak naše princezna vypustila ze svých nádherných růžovoučkých rtů?"

"Říkala jsem, že máš pravdu," vypustila jsem ze svých úst napovrch.  

"Tak, výborně, Bexley, miláčku, učíš se rychle," zašeptal do mých rtů, které toužily po jeho polibcích. "A teď, zlatíčko," zašeptal a sáhl na lem mé sukně, bloudil po mých nohou, hladil vnitřní strany mých stehen. "Teď si vezmeš tenhle nádherný kousek oblečení a lehneš si tady na postel, abych si tě mohl pořádně prohlédnout, co říkáš?"

"Dobře," zamumlala jsem.

"Co jsi říkala, neslyšel jsem."

"Dobře, Daddy."

VE STŘEDU JSEM VIDĚLA IKARA ♥ :D jakmile si nás všiml, nasadil si kapucu :D

p.s. Odkud jste? :) Město?

Bury me » h.s. czPřečti si tento příběh ZDARMA!