thirty - seven - room.

3.5K 206 10

Vzala jsem Harryho za ruku, jeho kovové prsteny, kterých měl opravdu velké množství, mě studily na mé porcelánové kůži a Harry se na mě jen usmíval, jakmile jsme se vydali nahoru po našich dřevěných schodech přímo do mého pokoje.

"Opravdu není nikdo doma?" zeptal se a já jen zakroutila hlavou předtím, než jsem se kousla do svého spodního rtu.

Otevřela jsem bílé dřevěné dveře, pootočila jsem klikou a nechala Harryho vejít jako první. 

"Je to tu jak pro princeznu, přesně pro tebe."

Sledoval vybavení mého pokoje, mé bílé nízké prádelníky s obroušeným lakem, noční stolek a mou postel, na které bylo hedvábně růžové povlečení. Sledoval jemná krajková 'oblaka', která visela z mého stropu a pak si všiml pár kousků oblečení, které bylo přehozené přes mou židli.

"Oh, myslíš?" zašeptala jsem a začervenala se. 

"Jo, myslím, vím to," usmál se a šel blíže ke mně, jeho ruce byly na mém pase, jemně mě hladil a líbal mě do vlasů, ze kterých mohl cítit mou sladkou vůni. "Zlato?"

"Hm?" zamručela jsem do jeho božských rtů, cítila jsem jeho teplý dech na mé tváři, voněl po lesních plodech a to bylo mé oblíbené aroma. 

"Donesla bys mi prosím sklenici vody?" 

"Jo, dojdu pro ni, zatím se tu můžeš porozhlédnout, jestli chceš," usmála jsem se na něj a opustila svůj pokoj na cestě do kuchyně, kde jsem se postavila za kuchyňskou linku a vzala si skleničku, do které jsem natočila studenou vodu a vzala jsem i sobě, opřela jsem se a trochu se napila - přemýšlela jsem, jestli bylo správné sem Harryho zvát - jestli to bylo spravedlivé vůči Louisovi (samozřejmě, že nebylo). 

Vzala jsem obě dvě skleničky a dávala pozor na schodech, abych z nich tu vodu náhodou nerozlila - neplánovala jsem tu vytírat schody - plánovala jsem něco jiného.

"Tady to-"

Zarazila jsem se ihned, jakmile jsem otevřela dveře od svého pokoje a podívala jsem se na Harryho - nevěřila jsem tomu, že by to udělal - i když ve skrytu duše jsem tu myšlenku opravdu měla a přemýšlela nad tím, avšak jsem si myslela, že by na tohle neměl odvahu, že by si to ke mně nedovolil, když se známe tak krátkou dobu.

"To je opravdu hezké, hodí se to k tobě a na tvé pokožce by to vypadalo tak moc sladce."

Harry totiž stál u mého prádelníku, kde bylo schované mé spodní prádlo. Nízká skříňka byla otevřená a Harry v rukou držel můj bílý vyztužený krajkový korzet, který jsem nosila jen zřídka - hlavně pod šaty. Byly k němu ještě bílé punčochy, podvazky a hlavně bílé krajkované nízké kalhotky, které vzadu dekorovala malá bílá mašlička. 

"Harry, to asi-"

"Máš tolik krajkovaného prádla, taková neslušná malá holčička, Bex. Naplácal bych ti na tvůj krásný zadek, aby sis uvědomovala, že tohle prádlo smíš nosit jen v mé přítomnosti, aby se měl Daddy na co koukat, miláčku. Ale ty ho nosíš neustále, že?"

"Harry," zasténala jsem a položila obě dvě sklenice na prádelník. "Neměl bys tohle říkat, mám-"

"Řekni mi, miláčku, cítíš se dobře, když se oblékáš jako děvka?"

VČERA JSME BYLY NA 50 SHADES DARKER...TO JE TAK BOŽÍ! ♥♥♥

V USA recenze tvrdily, že je to horší než první díl...Já si myslím, že je to tak o 100% lepší...

Já si myslím, že je to tak o 100% lepší

Tento obrázek bohužel nesplňuje naše pravidla pro obsah. Před publikováním ho buď odstraň, nebo nahraď jiným.

P.S. pochcala jsem se z toho ♥

Bury me » h.s. czWhere stories live. Discover now