thirty - five - feelings.

3.6K 235 6

"Vezmi si tu nádhernou sukni, prosím," zašeptal Harry do mého ucha, když jsem si balila a připravovala se na oběd a tří hodinovou cestu zpět do Londýna - Harry mi ještě slíbil, že mě vezme do nějakého bistra po cestě, abych neměla hlad - řekl, že jeho princezna hladovět nesmí. "Tu růžovou."

"Oh, dobře," usmála jsem se na něj a vytáhla si ze své tašky růžovou vrstvenou sukni, kterou na mě Harry tak miloval. "Vezmu si jí, když po tom tak toužíš."

"Jo, toužím," zašeptal do mých vlasů a přičichl si k mé šíji, mohl cítit mou sladkou vůni. "Alespoň budu mít po cestě na co koukat."

"Ty bys měl při cestě hlavně koukat na cestu," zasmála jsem se a jemně do něj šťouchla. "Abychom se ještě nevybourali."

"Ale prosím, pochybuješ o mých řidičských schopnostech?" nadzvedl jedno své obočí a já se musela usmát nad jeho výrazem. "Nebo o nějakých jiných schopnostech?"

"No nevím," vydechla jsem a posadila se na postel. "S tvými jinými schopnosti jsem ještě neměla tu čest, takže promiň, ale nemůžu to posoudit."

"Neměla jsi s nimi tu čest, protože jsi s nimi tu čest mít nechtěla," zašklebil se a posadil se ke mně. "Kdybys chtěla, byly by to nejlepší chvíle v tvém životě, Bex. Ráno jsem ti řekl, co bys se mnou mohla zažít, kdybys alespoň trochu chtěla. Všechno bych ti koupil, nic bych ti neodmítl, staral bych se o tebe, žila by sis v luxusu, bral bych tě na drahé večeře. Ale ty tohle prostě nechceš."

"Chci to, chci to," opakovala jsem stále dokola jednu a tu samou repliku - nechtěla jsem Harryho urazit, protože vím, co všechno pro mě dělá. "Jen ještě nejsem připravená. Jasně, že mě přitahuješ, ale musím si být napřed jistá, abych se s tebou dokázala vyspat."

"Byl by to pro tebe jen sex?" zeptal se hlasitě vydechl. "Byl nebo ne?"

"Já...Já nevím," zakoktala jsem se. 

"Protože pro mě jo," pokrčil rameny. "Ale zatraceně dobrej sex. Nikdy bys už nechtěla šukat s nikým jiným."

"Jasně, že by to pro mě byl jen sex," skočila jsem do jeho řeči a podívala se do jeho zelených smaragdů. "Nic jiného. Jen bychom se spolu vyspali, udělali si navzájem dobře a měli bychom se přímo pohádkově."

"Takže ke mně nic necítíš?" zeptal se a já rychle zakroutila hlavou. 

Jasně, že tam byly nějaké city. 

"Nic," pokrčila jsem rameny - lhala jsem a tak jsem se mu nemohla dívat do očí. 

"To je dobře," usmál se, ale vypadal zklamaně - přesto jsem nedokázala říct, jestli je to kvůli tomu, že jsem zalhala. "Nechci, aby ses do mě zamilovala."

"Jo, já to taky nechci," usmála jsem se na něj a pohrávala jsem si se svýma nohama, hýbala jsem s nimi ve vzduchu a nechala je pár centimetrů nad podlahou. "Bylo by to moc komplikované."

"Nechci, aby sis dávala falešné naděje," pokýval hlavou.

"Neboj, nedám si je," zasmála jsem se. 

"Protože já k tobě vůbec nic necítím."

V tu dobu jsem jeho řeči brala opravdu vážně - potom mi došlo, že mi lhal do očí.

TEĎ JSEM DOCVIČILA A MÁM ÚPLNĚ VOLŠOVÝ RUCE, TAKŽE SI PLETU KLÁVESY, VŠECHNO MĚ BOLÍ A CHCE SE MI SPÁT :o - Zzzz

PŘIPRAVUJI PRO VÁS NOVOU JEDNODÍLOVKU DO Dirty Styles: flower boy. ♥♥♥♥

Bury me » h.s. czWhere stories live. Discover now