thirty - four - morning.

3.7K 255 3

Světlo pronikalo do ložnice, bylo něco po šesté hodině ranní a slunce se teprve vyhouplo nad obzor, když jsem se probudila a přikryla si svůj nahý hrudník peřinou, zachumlala jsem se a obrátila se na bok. 

"Oh, miláčku, jsi vzhůru," usmál se na mě Harry z druhé strany postele a já jen přikývla, usmála jsem se na něj - musela jsem se na něj usmát, byl tak nádherný a jeho hlas po ránu byl tak hluboký a tak vzrušující. "Jak jsi se vyspala? Spalo se ti dobře, vyspala jsi se dobře, zlatíčko?"

"Jo, spalo se mi dobře," zamumlala jsem a zakousla se do svého rtu, převrátila jsem se na bříško a Harry musel vidět můj odhalený hrudník, mé tvrdé bradavky.

Sledovala jsem ho, sledovala jsem úsměv na jeho rtech, sledovala jsem to, jakým způsobem se na mě díval, přitom ukázal své ďolíčky. Sledovala jsem jeho chaoticky poházené dlouhé vlasy a jeho bříško, když seděl opřený o čelo postele a jemně potichu dýchal.

"Miluju to, jak tvoje kůže splývá s barvou té přikrývky," zašeptal a položil se na polštář, lehl si na bok a podepřel si pravou rukou svou hlavu, teď na mě koukal trochu z výšky a odhrnul peřinu z části mého těla, mohl vidět všechny mé křivky a nedostatky, mohl vidět křivku mého zadečku a mohl vidět to, jak jsem dýchala a jak se má záda jemně nadzvedávala. 

Koukala jsem na proužek chloupků dole na jeho podbřišku, který pokračoval dolů do jeho boxerek, kde měl schované své tajemství a já toužila po tom, abych mohla jeho tajemství znát. 

"Co koukáš?" zasmála jsem se potichu a zakousla se do svého vlastního rtu. "Dotýkej se mě, Harry."

Jen slabě se ušklíbl a přisunul se blíže, rychle sáhl na mou pokožku a jemně přejížděl prsty po mém těle, mazlil mě svým palcem a prohlížel si každého detailu mého těla, který nikdo jiný - kromě Louise - neznal. 

"Máš znaménko pod pravou lopatkou, to si zapamatuji," usmál se na mě a políbil mě do vlasů, jemně líbal mou šíji a olízl mou pokožku na mnoha místech, kde mi včera udělal modřinky. "Nedokázal bych si tě představit, kdybys neměla tak bílou pokožku. Patří to k tobě."

"Prakticky mě vůbec neznáš," zamumlala jsem a usmála se na něj. "Známe se jen pár dní."

"Jo, já vím," uchechtl se a políbil mě na rty, jemně olízl můj spodní ret. "Ale strašně se mi líbíš. A strašně rád bych ti udělal pár zakázaných věcí, které se svým osmnáctiletým přítelem nezažiješ, miláčku."

"Oh, jaké?" vydechla jsem a můj dech se mi zadrhl až někde v krku. 

"Oblékl bych tě do krásných růžových krajkovaných šatů, dal bych ti jemný hebký obojek a upletl bych ti dva nádherné copánky. Byla bys moje malá princezna, já bych byl tvůj Daddy a staral bych se o tebe, koupil bych ti všechno, co bys jen chtěla, všechno, po čem bys jen toužila. Musela by ses naučit slova slušnosti, protože za každé neslušné chování bych tě vzal a potrestal tě, aby sis zapamatovala, že k Daddymu se takhle chovat nemáš. A pak bych ti jen vyhrnul tvé princeznovské šaty a tvrdě bych tě ošukal, trápil bych tě a používal bych svá růžová pouta. Možná bys měla mít korunku posazenou ve svých krásných světlých vlasech a nějakou světle růžovou rtěnku na svých rtech, co ty na to?"

Bury me » h.s. czWhere stories live. Discover now