thirty - three - white.

3.6K 247 2

Zahákla jsem prsty za lem horního dílu a stáhla ho ze sebe, Harry se zatím jemně sušil ručníkem, vypadal opravdu zklamaně - nevím, co ho na mém těle tak přitahovalo - určitě jsem nebyla hezká a štíhlá, nebyla jsem opálená a měla jsem hodně nedostatků.

Hlasitě jsem dýchala a mé srdce opravdu hlasitě tlouklo, měla jsem stažené hrdlo a žaludek, když jsem čekala, až se Harry otočí a podívá se na mě, jak tam tak stojím, mé bříško se odráží ve svitu měsíce a mé bradavky jsou přikryté mými vlasy. 

"Tak, půjdeme, musíš být zmrzlá a rozespaná-"

Usmála jsem se na něj, jakmile se otočil a viděl mě, jak jsem tam tak stála. Viděl mě, jak jsem se styděla, viděl červeň na mých tvářích a viděl také to, jak jsem se nervozitou zahryzávala do vnitřní strany mé tváře.

"Je to to, co jsi očekával?"

Harry hlasitě polkl a přišel ke mně, jemně odhrnul mé vlasy, aby viděl můj nahý hrudník, mé tvrdé bradavky, které toužily po jeho jemných růžových rtech a po jeho dotecích. 

"Řekni něco, prosím."

Harry mě políbil na rty, jemně a líbal mé tváře, laskal je svými prsty a snažil se mi dodat ten pocit důvěry, který jsem od něj potřebovala - potřebovala jsem vědět, že se mu nehnusím a že mu můžu věřit.

"Jsi tak nádherná, nemůžu tomu uvěřit, konečně tě vidím tak, jak jsem chtěl, mám tě tu a můžu se tě dotýkat," zašeptal. "Jsi tak krásná, tak nádherná princezna."

"Harry-"

Líbal mě na ramena a na klíční kosti, udělal mi pár nových modřinek a já sténala, mé steny se odrážely od stěn té drobné stavby a od vodní hladiny, která teď byla klidná a nic ji nečeřilo. 

"Můžu ti to sundat, princezno? Prosím, potřebuji to," zašeptal a obtáhl lem mých pyžamových hedvábných kraťásků - snad byly stejně hedvábné jako moje bílá pokožka. 

"Jo," zašeptala jsem a pohladila ho po šíji. "Udělej to."

Sáhl na lem a posunul ho dolů, mé volné kraťásky samy spadly na zem a já z nich jen vystoupila - tím jsem se přiblížila k Harryho mokrému tělu. 

"Proboha," vydechl a jemně jezdil po nahé křivce mého zadečku, který jemně zmáčkl ve svých velkých a silných dlaní - vzbudilo to ve mně opravdu něco a tak jsem zasténala do jeho úst jako při milování. "Tak nádherně sténáš, je to jako poslouchat nějakou božskou hudbu. Už teď to miluji, miluji všechno, co děláš, protože jsi pro mě prostě ta nejvíc perfektní dívka."

Jemně hladil má stehna a líbal mě na rty, hladil mě po bříšku a  prohlubni mezi mými prsy.

"Polož se sem, zlato," zasténal a pomohl mi lehnout si na lehátko, sedl si ke mně a přejížděl prsty po mé jemné pokožce v barvě porcelánu - v zimních měsících to byla barva čerstvě napadaného sněhu. "Jsi tak krásná."

Zasténala jsem, jakmile se dotkl mého citlivého místa - nechala jsem ho.

"Jak to, že máš tak bílou pokožku?" zeptal se já jen vydechla. "Jsi nemocná? Je ti něco, o čem bych měl vědět?" ptal se dál a hladil vnitřní stranu mých stehen. "Jíš normálně, že? Nic ti není, řekni mi, že ti nic není."

"Mám jen málo železa v krvi, nic vážného," zamumlala jsem a usmála se. "Pro někoho je to normální. Beru na to nějaké pilulky."

"Miluji to, je to tak čisté."

"Ale já čistá nejsem."


Bury me » h.s. czWhere stories live. Discover now