thirty - pyjamas.

3.4K 238 3

Potom, co mi Harry řekl v koupelně to, co řekl, políbil mě na čelo a odešel do ložnice, zatímco já jsem si pro odreagování musela dát ještě jednu studenou sprchu a oblékla si své jemně růžové pyžamo, rychle jsem si vyčistila zuby a rozpustila si vlasy, potom jsem zhasla a poslouchala zvuky svých nahých nohou na studené podlaze, když jsem šla do ložnice, Harry ležel na posteli, měl na sobě brýle a četl si nějakou lékařskou literaturu. 

"Oh, už jsi tu, miláčku," usmál se na mě a vstal, dotkl se mých ramen a sjel dlaněmi až na mé prsty, potom se dotkl křivky mého zadečku a jemně ho stiskl v ruce. "Počkej tu na mě, hm?" zašeptal do mých rtů a já cítila příjemné chvění v mém podbřišku. 

"Ano," zašeptala jsem do jeho rtů a zakousla se do toho spodního, zamrkala jsem a vzápětí se Harry přilepil k mým rtům, cítila jsem jemné alkoholové aroma a líbilo se mi to - líbání s Harrym bylo to nejkrásnější, co mohlo být.

"Daddyho hodná holčička."

Zalezla jsem si pod peřinu, vzala si mobil z nočního stolku a rychle ho odemkla, zkontrolovala jsem sociální sítě a viděla novou fotku na Louisovo profilu, bylo tam hodně lidí, bylo to v baru a hlavně tam bylo opravdu dost holek, které zrovna nevypadaly, že je Louis svou přítomností obtěžuje - a ony ho také zřejmě moc neobtěžovaly. Slzy tekly po mých tvářích, viděla jsem, jak se Louis tulí k nějaké blondýnce a potichu jsem zaplakala, položila jsem svůj mobil displejem dolů a schoulila se do klubíčka na posteli, když jsem čekala na Harryho, až přijde a já se budu k někomu moc přitulit. 

"Zlato, copak se ti stalo, miláčku?" slyšela jsem jeho vyptávající se hlas od dveří, zhasl světlo, zavřel dveře a do pokoje pronikal jen měsíční svit, který drobně osvětloval mé nahé bříško. "Řekneš mi to, že? Nemůžu dopustit, aby se moje nádherná malá holčička trápila, musím se dozvědět, co mou princeznu trápí, abych ji potom mohl hladit a utěšovat."

Podívala jsem se na něj a skrz mou slzu proniklo světlo z venku, Harry si musel všimnout, že pláču - rychle se ke mně rozešel a postel se prohnula pod jeho vahou, všimla jsem si, že je polonahý, měl na sobě jen černé boxerky a potom stříbrný křížek, který se houpal na jeho krku. 

"Pojď sem, zlatíčko," zašeptal a sáhl na mé odhalené boky, přesunul si mě na svůj klín, omotal ruce okolo mého bříška a odhrnul vlasy z mé šíje, na kterou mě vzápětí políbil, jemně mě líbal na modřinky, které mi vytvořil Louis. "Tak moc bych si přál, aby ty modřinky byly ode mě. Tak drsně bych sál tvou pokožku, ale věděla bys, že ti nechci ublížit."

"Udělej to," zašeptala jsem do ticha pokoje. "Do tří týdnů to zmizí. Nikdo nic nepozná s tím, co mám teď na krku. Můžeš si mě označit, kde chceš."

Ani jsem nevěděla, co říkám, byla jsem tak rozrušená. 

"Opravdu můžu?" zeptal se mě a já jen potichu přikývla, Harry mě jemně povalil do přikrývek a já se na něj jen usmála. 

Jemně líbal můj krk a mou hruď, lízal mou pokožku a já se rychle nadechla, jakmile jsem cítila jeho zoubky na své kůži, trochu jsem vyjekla, jakmile mě kousl - bolelo to od něj více než od Louise, ale stejně jsem si to naplno užívala, sál tak hezky a dlouho, věděla jsem, že tam bude monstrózní modřina, ale stejně jsem to chtěla. 

"Nebolelo to?" zeptal se mě a já se jen usmála. 

"Trochu," odpověděla jsem. "Můžu-"

"Co?"

"Můžu ti taky jednu udělat?"

Bury me » h.s. czWhere stories live. Discover now