twenty - seven - sea.

3.4K 234 6

"Dobře, pro dnešek toho necháme, jsi pro?" zeptal se a já jen přikývla, měla jsem sto chutí svalit se do moře a spát klidně na tom surfu, byla jsem nechutně unavená potom, co jsme strávili pět hodin na pláži (uteklo to jako voda). "Dobře, zlato. Tak si vezmi surf a pojď se mnou."

Sáhla jsem na svůj surf do vody a dala si ho do podpaždí, následovala jsem Harryho kroky - musela jsem se koukat na jeho nádherné tělo v tom neoprenu, byly vidět jen jeho vypracovaná lýtka a já si olízla rty - věděla jsem, že bych na něj neměla tak koukat. 

"Jen si to sundej a obleč se, pojedeme se ubytovat, pak si můžeme zajít na večeři, ještě se domluvíme," usmál se na mě, když mi pomohl otevřít dveře od převlékárny a já jen krátce přikývla. 

Sundala jsem si ten neopren, pod kterým jsem měla ještě plavky, které jsem si sundala také a oblékla si spodní prádlo, neobtěžovala jsem si vzít podprsenku, bylo by to moc námahy a já chtěla v tuhle chvíli jen padnout do postele a usnout. 

"Můžu ti vzít oblečení do auta?" slyšela jsem Harryho hlas zvenku a otevřela dveře, jen jsem se na něj usmála, když jsem mu podávala neopren a svůj surf. "Potřebuješ tu ještě být, nebo můžeme popojet trochu více do města na naše ubytování?"

"Můžeme jet," usmála jsem se na něj a Harry se zakousl, potom sáhl na má záda a hladil mě, když jsme šli k němu do auta, mé žabky vydávaly srandovní zvuk a letní slunce nás hřálo do zad. 

Harry naložil mé věci do kufru, zatímco já si dávala své plavky a podprsenku do tašky. 

"Můžu ti nějak pomoct?" zeptal se mě a já cítila jeho ruce na svých bocích, hladil mě a potom přitiskl svou pánev na můj zadek, zakousla jsem se do svého rtu a otočila se, Harry se na mě téměř zamilovaně zadíval. "Nebo spíš bys mohla pomoct ty mě."

"Harry, tady-"

Přitiskl své rty na mé, chutnal opravdu slaně a já se nadechla, cítila jsem jeho pánskou vůni, měl nádhernou a drahou voňavkou, jejíž aroma bylo přímo potěšením pro mé čichové buňky. Jemně jsme se líbali, Harry kousal můj spodní ret a jemně ho párkrát olízl, potom mě políbil na koutek a na čelo, usmála jsem se na něj. 

"Promiň, nemohl jsem si pomoc," zašeptal a pohladil křivku mého zadečku. "Jsi tak zatraceně nádherná, mám pocit, že bez tebe už více nevydržím."

Pohladila jsem ho po odhalené hrudi, měl košili rozepnutou možná více, než by ji měl mít rozepnutou, odhalovala jeho tetování motýla a já už to teď milovala - doladilo to Harryho osobnost, jeho tetování byla umělecká díla. 

"Když líbám tvé rty, líbám Louise?"

"A když líbám tvé rty já, líbám tvou ženu?"

Bury me » h.s. czWhere stories live. Discover now