twenty - three - cheating.

3.9K 234 25

"Tak povídej, princezno, co se děje?" zeptal se, když jsem seděla na jeho klíně a on zatím čechral a urovnával mou růžovou krajkovou sukni.

"Nepřijde ti to divné?" zamumlala jsem a podívala se na něj a sakra - měla jsem takovou chuť ho políbit, jeho rty byly trochu vlhké a on si je ještě olízl, sledovala jsem jeho jazyk.

"Co myslíš?" vyptával se a dělal to schválně, moc dobře věděl, o co jde.

"Myslím to, že já mám přítele a ty máš manželku," odpověděla jsem mu a zamračila se, ale můj strnulý výraz roztál, jakmile se Harry dotkl vnitřní strany mého stehna. "A jsem o osm let mladší, nepřijde ti to divné?"

"No, musím říct, že ani ne," usmál se na mě a dal mi pramen vlasů za ucho. "Tobě ano?"

"Jo," řekla jsem rychle. "Nesmíme to dělat."

"Chceš tím říct, že se ti nelíbím a že se mnou už nechceš být?" zeptal se ušklíbl se, já jen protočila očima - všechno zveličoval, ale uměl to tak dobře, že mě snadno zahnal do nějaké slovní pasti. 

"Ne, takhle to nemyslím," vydechla jsem a Harry trochu popojel se svou rukou, téměř se dotýkal lemu mých malých krajkovaných kalhotek. "Myslela jsem to tak, že já podvádím Louise a ty podvádíš svou ženu."

"Oh, tak já podvádím svou ženu, hm?" zamumlal a políbil mě na krk, mohl cítit mou sladkou voňavku tak, jako já cítila tu jeho.

"Ano," odpověděla jsem s trochou rozčilení v hlase. "Copak to nepoznáš."

"Zlato, tohle by bylo podvádění, kdyby mi moje žena nelhala do očí a nespala s každým ve městě," zašeptal. "Tohle je jen můj nový vztah s nádhernou mladou dívkou s porcelánovou pletí, nádhernými rty a krásným tělem, které zakrývá svou pastelovou princeznovskou krajkou."

"Ale já podvádím svého přítele a je mi to vážně trapné," vlezla jsem do jeho repliky a zakousla se do svého rtu. "Je na mě tak hodný a já mu ubližuji."

"On to ví?" zeptal se a zakousl se do svého spodního rtu, pozoroval můj výraz.

"Co ví?" odpověděla jsem otázkou.

"To, že jsi dnes se mnou. A asi se mnou teď budeš trávit mnohem víc času, když jsi tak osamělá a chudák Louis odjel na nějaké fotbalové soustředění, je mi tě tak líto, zlato."

"Ne, o tom nic neví," zakroutila jsem hlavou. "Ale Harry, uvědom si, že ty podvádíš svou ženu a já ubližuji Louisovi, není to správné. Podvádíme naše partnery."

"Podvádíme? Ještě jsme spolu nešukali, ne?"

SHODEME SE NA TOM, ŽE HARRY MÁ TO NEJROZTOMILEJŠÍ BŘÍŠKO NA PLANETĚ?

HOLKY, JAKO JÁ VÍM, ŽE JSEM TLUSTÁ JAK fattypillow, ALE POSLOUCHEJTE TOHLE:

Ups! Tento obrázek porušuje naše pokyny k obsahu. Před publikováním ho, prosím, buď odstraň, nebo nahraď jiným.

HOLKY, JAKO JÁ VÍM, ŽE JSEM TLUSTÁ JAK fattypillow, ALE POSLOUCHEJTE TOHLE:

Měla jsem chřipku a seděla v posteli, koukala jsem na AHS (American horror story) na notebooku a potřebovala jsem se nahnout pro mobil. No, tak jsem se nahnula a najednou ten seriál přestal hrát, tak se podívám a...

JÁ TO STOPLA PUPKEM!

Jako vážně?

Bury me » h.s. czWhere stories live. Discover now