twenty - one - touch.

3.7K 248 3

"V tu dobu jsem chtěla, aby se mě jemně dotýkal pod mou sukní."

Vešli jsme do té nádherné restaurace, všechno tam bylo tak nádherné a nepoškozené, bála jsem se, že bych tam mohla něco zničit.

"Tak pojď, miláčku, tady si hezky sedni na ten svůj rozkošný zadeček," zašeptal do mého ucha a odsunul mi židli jako gentleman, usmála jsem se na něj a sedla si tak, jak mi řekl. "Šikovná, zlato."

Posadil se naproti mně, mohla jsem ho plně pozorovat, mohla jsem pozorovat jeho zelené oči, jeho nádherně vykrojené rty, jeho ďolíčky, jeho úsměv a v neposledn řadě jeho kadeře, které rámovaly jeho obličej - už teď jsem to milovala.

"Přineste nám prosím láhev toho nejlepšího červeného vína, ať je pořádně vychlazené," usmál se Harry na servírku, která byla opravdu hezky oblečená. "A slečně ještě jeden pomerančový džus, prosím."

"Ano, pane," oplatila mu úsměv a podala mi jídelní lístek předtím, než odešla.

"N - Nebude to vadit, když řídíš?" zeptala jsem se a hlasitě polkla.

"Zavolám ti taxíka a mně to vadit nebude, bydlím kousek odtud, dojdu to," usmál se na mě a mrkl, začervenala jsem se nad mou nevědomostí. "Vybírej, zlato, vyber si, co si dáš, hm?"

"J - Jo," zamumlala jsem a otevřela jídelníček, žasla jsem nad cenami. "Tady je to hrozně drahé, Harry."

"Pro takovou nádhernou mladou dívku se musejí vybírat ty nejdražší," usmál se na mě a ušklíbl se. "Jak už jsem říkal, Bex - nejsi laciná."

"Harry, tohle se nehodí," zašeptala jsem. "Nemůžeš to za mě platit."

"Snad ti nebude vadit, když ti řeknu, že plastika mi nese docela hodně," mrkl na mě, jako kdyby mě chtěl podráždit.

"Takhle jsem to jen nemyslela, já jen-"

"Nepodceňuj se, jsi typ pro drahé podniky, když tu sedíš v té nádherné krajce," usmál se na mě a olízl si rty. "Mimochodem," zamumlal a trochu se ke mně naklonil přes stůl. "Zbožňuji krajku."

Měla jsem hodně krajkovaného prádla.

"Teď si objednej své jídlo, ano, miláčku?" řekl a zakousl se do svého spodního rtu.

Rozhodla jsem se pro své italské těstoviny se špenátem a kuřecím masem se smetanovou omáčkou, Harry si vzal nějaký středně propečený biftek - nevnímala jsem to, jen jsem sledovala to, jak mluví k té servírce, sledovala jsem hýbat se jeho delikátní rty, které jsem měla takovou chuť políbit.

"Teď si dáme víno," usmál se a servírka nám nalila, Harry na mě koukal přes světlo svíčky a ihned ta dívka odešla, zvedla jsem svou skleničku a Harry si se mnou přiťukl a pak to víno ochutnal, pokynul mi, abych se také napila, když uznal, že je dobré - já se v tom moc nevyznala. "Ani nevíš, jak jsem rád, že jsem poznal tak nádhernou a inteligentní dívku, jako jsi ty, Bex. Jsi moje malá holčička."

Bury me » h.s. czWhere stories live. Discover now