Przewróciłam oczami i oderwałam się od wilgotnych warg Harry'ego. Odwróciłam się i spotkałam wzrok mojego pieprzonego nauczyciela od matematyki.

- Jeszcze się nie zapomniałam, ale bardzo chętnie bym to zrobiła. - powiedziałam pewnie i mrugnęłam do Harry'ego. Spojrzałam w szare oczy Davida, które błyszczały czymś na kształt … zazdrości. Zazdrości? Ta, no pewnie. - A tak na marginesie, czy nie ma Pan lekcji właśnie teraz? - zapytałam i ponownie przewróciłam oczami, kiedy na twarzy profesora zagościł cholernie słodki uśmiech. Jak to możliwe, że właśnie mój tyłek trzyma najprzystojniejszy facet na świecie, a ja patrzę na pieprzony uśmiech jakiegoś nauczyciela, który nie dorastał do pięt mojemu Invicto.

- Wiesz, że ona jest nieletnia, prawda? - zapytał David kierując swój wzrok ku Harry'emu, przestając tym samym,  torturować mnie szarością przenikliwych tęczówek.

- I co w związku z tym? Leah jest moją dziewczyną. Masz z tym jakiś problem. - nim się obejrzałam znalazłam się za szerokimi plecami chłopaka. Mięśnie na nich były mocno napięte, podobnie jak ramiona. Dłonie miał zaciśnięte w pięści.

Tylko tego mi brakowało, żeby pobił mojego nauczyciela. Najpierw zazdrość o Shane'a teraz o David'a. To chyba mnie przerasta.

Stanęłam obok Harry'ego i przyjrzałam przerażonej twarz "profesora", która po chwili przybrała maskę obojętności.

- Nie mam z niczym problemu Harry, ale jeśli ty masz problem z panowaniem nad złością radzę zgłosić się do specjalisty zanim coś się komuś stanie. Zanim zrobisz coś jej. - powiedział i szybko oddalił się bojąc się zmierzyć z konsekwencjami swoich słów.

- Uspokój się. - powiedziałam i stanęłam dokładnie przed nim. Jego oczy skanowały oddalającą się postać David'a. - Twoja zazdrość mnie przytłacza Harry. Zrób coś z tym. - dodałam i odeszłam powoli w kierunku wejścia do szkoły podążając śladami mojego matematyka.

- Będziesz się z nim teraz pieprzyć?! - krzyknął. Przystanęłam nie wierząc, że on właśnie to powiedział. - Czy polecisz do tego pieprzonego Shane?!

- Ochłoń. Wiem, że nie chcesz tego mówić. - powiedziałam kiedy odwróciłam się twarzą do niego. Byliśmy w odległości zaledwie czterech niedużych kroków i nie wiem dlaczego, ale bałam się. Jego oczy były ciemniejsze niż wcześniej.

[ Shane ]

Kurwa! To na pewno nie było fair, że stałem tam i podsłuchiwałem, ale bałem się o nią. O moją najlepszą przyjaciółkę, która zmagała się z tym pieprzonym Styles'em. Nienawidzę kolesia bo zmienił tą słodką, niewinną dziewczynę w niegrzeczną Boginię Seksu, a ona, trzeba przyznać, świetnie nadawała się do tej roli. Przez cholerne dwa tygodnie chodziła przybita i smutna, a to wszystko przez niego. Ona nie powinna się na to godzić. Powinna jak najszybciej zakończyć ten związek.

Pierdolony Invicto. Mógł mieć każdą dziewczynę, ale akurat musiał zrobić to jej. Musiał zawrócić jej w głowie. Nie raz słyszałem niegrzeczne docinki w stosunku do Leah'i, które wypowiadały dziewczyny z mojego rocznika. Opowiadały niestworzone historie jak to ona pieprzy się z nim na okrągło, jak bardzo chciałyby, żeby zdradził ją, żeby mogły wreszcie zobaczyć jak to dobry jest w łóżku.

Cholerne debilki.

- Będziesz się teraz z nim pieprzyć? - krzyknął Harry. Spojrzałem w jego stronę kiedy Leah stanęła i spuściła głowę w dół, a kaskada czarnych włosów zakryła jej twarz. Jego ręce trzęsły się ze złości, a oczy płonęły. On był nieobliczalny. Zdecydowanie wiedziałem o nim więcej niż Leah. Tak, walczył w klatkach i nie raz, ani nie dwa widziałem jak nad tym już nie panuje, jak prawie zabija przeciwników. Handlował narkotykami i lał w siebie wódę litrami, ale nawet wtedy nikt nie ważył się do niego zbliżyć. Nikt nie chciał stać się ofiarą Harry'ego "Invicto" Styles'a. Jego ludzie też byli nieobliczalni. Zabijali za niego, gdy im kazał. Ona nie zdawała sobie z tego sprawy. Nie wiedziała jakim okropnym jest człowiekiem.  - Czy polecisz do tego pieprzonego Shane'a? - znów krzyknął. Ok, mógł wyzywać sobie mnie i resztę jebanej męskiej populacji, ale w życiu nie pozwolę mu się tak zwracać do Leah'i, ani do żadnej innej dziewczyny. Nie zasłużyły na to, ona nie zasłużyła.