TELMAF/1

161K 4.7K 2.1K


Hikayedeki okuma amacınız ilk öpücüğün ne zaman olacağını düşünmek yerine hikayeyi anlamak, biraz olsun haz almak olursa okuduğunuz zaman daha olumlu olacağınıza inanıyorum...

İlk bölümler her ne kadar biraz karmaşık ve anlamsız gibi gelecek olsa da hikayenin en sır dolu sahneleri ilk bölümlerdedir unutmayın...

Hikayede size İYİ OKUMALAR diliyor ve final bölümünde görüşmek üzere diyorum...
(DÜZENLENMİŞTİR)''Ah kafam!! Ne var yine ya? Ne istiyorsun sen benden? '' dedim yataktan düştüğüm yerden kalkarken. 3 günlük nur topu gibi bir telefon sapığım vardı. Gizli numaradan arıyor birde. Korkak diyeceğim de bazen sesi o kadar sert çıkıyor ki telefonla konuşmamıza rağmen korkutuyor.

'' Günaydın güzelim '' dedi. Görmemesine rağmen göz devirdim ve yatağıma geri yattım kafamı ise yastığıma gömdüm.

''Ne var yine? '' dedim boğuk çıkan sesimle çünkü kafam gerçekten yastığa gömülmüştü.

''Kafanı yastıktan çek ve hadi artık kalk okuluna, ayrıca kafan acıyor mu? '' diye sordu. Ağlamak istiyordum ya. Neden ben neden? Gidip başkasına takılsın. Nereden görüyor bu beni ayrıca. Kafamı yastıktan kaldırdım ve pikemi üzerime örttüm.

'' Sa-na-ne benden ya sana ne kafamdan sana ne okulumdan sana ne!! Bak benle boşu boşuna uğraşma zaman kaybı yaşıyorsun şuan '' dedim. Peşimi bırakmasını istiyordum. 3 gün oldu ama bıkmıştım artık ondan.

'' Ben seni istesem de bırakamam güzelim şimdi kalk hazırlan ve direk okula ayrıca annen kahvaltıyı hazırladı seni çağırmaya geliyor kapatıyorum daha sonra arayacağım '' dedi. Telefonu kapatmasıyla odamın kapısının çalması bir oldu.

'' Kızım hadi gel kahvaltı hazır '' dedi annem. Yaşadığım şoktan çıkamazken

'' Hı hı geliyorum '' dedim. O nasıl görüyordu bizi. Nereden görüyor bu bizi ya. Gözlerim kocaman olmuş ve yatağımın üzerinde ışık görmüş tavşan gibi duruyordum. Şuan hiç bir şey hissetmiyordum. Acayip fazla şaşırmıştım. Beni arıyordu ama izleyeceğini sanmamıştım. Üzerimdeki şoku atmak için kafamı sağa sola salladım ve yatağımdan kalkıp odamdaki lavaboya ilerledim. Yüzümü soğuk suyla güzelce yıkadıktan sonra kuruladım ve odama geçtim. Aklımda sürekli evde kamera olma ihtimali geliyordu. Evet evde kamera vardı ama güvenlik amaçlıydı. Benim odam da veya annemin odasında kamera yoktu. Siyah ve lacivert renklerin yoğun olduğu dolabıma ilerledim. İçinden kısa kot şort ve beyaz göbeği açık bir tişört aldım. Üzerine de kahverengi , püskülleri olan yelek aldım. Yaklaşık bir hafta sonra üniversiteden mezun olacaktım. Ve ben hala okula gidiyordum. Normalde hastanede eğitim görmem fakat annem arkadaşıyla konuşup kendi istediği hastanede çalışmam gerektiğini söylemişti. O yüzden başı boştum şu an.

Üzerimi giyindikten sonra aynamın karşısına geçtim ve  uzun sarı saçlarımı yandan ördüm. Makyaj asla yapmazdım. Bilmiyorum ama en ufak bir ruj sürmede bile sanki yüzümde tonlarca makyaj varmış gibi geliyordu. Hem doğal halim daha güzeldi bence. Bu arada üzerimi odada değil banyoda değiştirdim çünkü kıymet değer telefon sapığım benim ne yaptığımı görüyordu ve bu beni korkutuyordu.

Odamdan çıkıp merdivenlerden aşağı indim. Mutfağa girdiğimde içeride sadece hizmetlimiz Binnur abla vardı. Ona gülümsedim ve

'' Kahvaltı bahçede mi? '' diye sordum. Kafasıyla onayladı ve

İLK AŞK {TELEFON SAPIĞIM} Hikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin