Untitled Part 1

8 0 0

 „výborně! Závěrečnou část natočíme zítra, nyní můžete jít" promluvil k nim nadšený režisér. Minho byl skvělý herec a Tiffany nebyla špatná. Slušelo jim to spolu a natáčení téhle dramy byla zábava.

„Neřekla bych, že to tak rychle uteče" prohodila sklesle Tiff, zatímco ze sebe dostávala kostým. Zítra už bude po všem a oni se vrátí do starých kolejí aktivit ve skupině.

„Jo ale byla to zábava" přiskočil Minho a vzal ji kolem ramen. S Tiff se mu hrálo opravdu dobře a jsou to skvělí přátelé. Někdy by se dalo říct, že si spíš hráli s věcmi okolo než, že točili romantickou dramu.

„Ale pšt! Byli jste skvělí, vážně lidi" vynořila se Seohyun, která jim tu se vším pomáhala a kladla se na ni velká zodpovědnost. To ale nic neznamená, protože dost často byla zatáhnuta do jejich legrácek. Teď ale musela za režisérem vyřešit ten zítřek...

„Jo a.. Tiffany. Psala Taeyeon" uculila se jako pako a zmizela. Jasně, že se Tiff okamžitě vrhla po mobilu : „ Nechtěla jsem tě vyzvedávat, protože pořád nevím kam mi poslední dobou mizíš x( ... čekám doma ♥". Přečetla si to mlčky několikrát, až její tvářičky nabraly červený nádech a obličej široký úsměv. Přitiskla si mobil k hrudi a několikrát se radostně zatočila. Tak dlouho spolu nestrávily nějaký ten čas.. pořád bylo dost práce okolo. Dneska, konečně budou spolu.

„Hádám, že ten smutek už vyprchal" pousmál se na ní Minho, který už měl sbaleno k odchodu.

„Jo.. to víš" culila se jako malý dítě ale vy by jste se neradovali, kdyby si na vás váš milovaný člověk udělal po dlouhé době čas?!

„Promiň, dnes poruším tradici ale snad chápeš" objala ho krátce, aspoň nějaká útěcha. Vždy po točení spolu chodili tančit. Někdy se přidala i Seohyun ale ta už byla taky pryč. Minho tiše přikývl a opětoval jí objetí.

„Tak upaluj, Tae čeká" vyplázl provokativně jazyk a díval se za ní jak vystřelila jako raketa. Do minuty mu byla z očí.

~ ~ ~ ~ ~

„Hey girl! What's Up?!" otevřela se smíchem dveře a byla uvězněna v pevném objetí Taeyeon, která jí viděla přicházet a šla si hned stoupnout ke dveřím. Obdržela od Tiff polibek do vlasů ale následně se odtáhla. Z vedlejší místnosti se linula vůně a bylo tu podezřelé ticho.

„Děje se něco?" culila se Tae s hlavou nahnutou do strany a nechápavě zamrkala.

„Ale nic, vařila jsi?"

„Jo tohle... ne, objednala" zasmála se Tae a vzala Tiff kolem boku a tím si ji přivinula zpět k sobě. Dala jí pusu na tvář a vedla jí na špičkách s rukou přes oči do obýváku. Měla tu nevýhodu – Tiffany byla vyšší a tak bylo těžký jí zakrývat oči. Zbývalo jen potupné zakopnutí o práh, kdy se natáhla jak dlouhá tak široká.

„Uf" urazila se, nafoukla tváře a vztekle kopala nožkami. Tiff propukla v smích a koukala se na ní.

„Aigoo" setřela si Tiff imaginární slzu.

„To mě tu necháš ležet?" přestala kopat a zaklonila hlavu, aby na ní viděla.

„To bych mohla, že?" tu dostala šílený nápad a zmizela v koupelně...

„Humpf, fajn! Jak myslíš!" přetočila se na záda a zaklela. Tiff mezitím dala napustit jejich obří vanu a nalila tam spoustu gelu na pěnu.

Because Of You [TaeNy - Oneshot]Přečti si tento příběh ZDARMA!