Ben bu çocuktan nefret ediyorum !

5 1 0

   Lütfen eksik gördüğünüz şeyleri yorum bölümüne yazın daha çok yeniyim :))

  Bir hafta geçti ve ben okuldan şimdiden bıktım. Dersler artık tam olarak başladı.Ödevler boyumu aştı her öğretmenin bu kadar ödev vermesi bence hiç normal değil. Sıra arkadaşım Kerem ise tam bir uyuz kötü tanışmamızdan beri neredeyse hiç konuşmadım aslında konuşacak birşeyde yoktu çünkü yüzüme bile bakmıyor bende konuşmuyorum, çok meraklıyım sanki seninle konuşmaya bakışlarımı atıyorum. 

    Sena ile çıkışta , Sena 'nın yeni keşfettiği kafeye gideceğimiz için derslerin geçmesi için daha dayanıklı olduğum söylenebilir. Son ders zili çaldığında koşarak Sena'nın sınıfının kapısının orda bittim Sena'yı sürüklemeye başladım gerçekten çok sıkılmıştım tam bir problemli gibi davranıyordu ve bu benim canımı sıkıyordu gözlemlerime dayanarak onun dışarıda konuştuğunu espri bile yaptığını görüyorum ama bana gelince ağzını bıçak açmıyor.Bunu dert etmemeye çalışarak kafenin olduğu sokağa vardık okula yakın olduğu için taksiyle gitmemize gerek kalmamıştı. İçeri bir hışımla girdim önüne baksana be diye bağırdım ardından tanıdık bir parfüm kokusu aldım bu Kerem'den başkası değildi bana bakıp uff yine mi sen dedi. Salak mısın sen yane diyorsun sen dikkatli olmayı öğren sen ilk önce diye bağırmaya başladım

       Sena beni çekerek masalardan birine oturtu çok sinirlenmiştim bu kendini ne sanıyor ya sanki onu takip ediyorum dedim Sena 'ya kızgın bir şekilde. Ardından Kerem Bey bir güzel hiç birşey olmamış gibi geri gelip arkadaşlarının masasına oturdu ve kahkaha tufanları esmeye başladı o arada Sena'da bir arkadaşıyla konuşuyordu deli cesaretiyle masalarına gittim ve çabuk benimle gel diyip üstüne giydiği deri ceketten tutum ve çekmeye başladım dışarı çıkınca sen kendini ne sanıyorsun ya ben senin bildiğin kızlara benzemem ona göre senin o artistlik hareketlerin bana sökmez dedim hayatımda yaptığım en kötü konuşma diyebilirim. Neden böyle bişey dedim ki ben şimdi madem rezil oldum devam ettiriyim deyip okulun ilk günü anlamıştım ben zaten senin bi havalarda olduğunu dedim. Yüzüme bakıp bence çok abarttın dedi ve arkadaşlarının yanına gitti.

TesadüfBu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!