Eski sevgili

680 81 63

Ertesi gün~

Chen sabah uyandığında Eda'nın üzerini örterek tekrar uzanmıştı. Her gün uyandığında onu yanında görmek kendisini iyi hissetmesine, mutlu olmasına, enerjiyle dolmasına ve her zaman suratından eksik etmedigi gülüşlerinin başlamasına ve daha birçok güzel duygusuna sebep oluyordu.

Uzun süre Eda'yı izleyip alarm çalınca şirkete gitmek için kalkmak zorunda kalmıştı. Eda'nın uyanmaması için hemen alarmı kapatmıştı. Üzerini giyinip gitmeden önce Eda'yı öpmeye başlayınca kırbırdamasıyla öpmeyi de kesmişti.  Telefonunun çalmasıyla Sehun ve Chanyeol'un hazır olup onu beklediklerini anlayarak evden her ne kadar istemese de çıkmıştı...

🌼🌼

Öğlen Eda, Betül ve Emel de şirkete gitmek için kapıda her zamanki gibi buluşacaklardı. Eda üzerini giyinip dışarı çıkmıştı.

 Eda üzerini giyinip dışarı çıkmıştı

Oops! Bu görüntü içerik kurallarımıza uymuyor. Yayımlamaya devam etmek için görüntüyü kaldırmayı ya da başka bir görüntü yüklemeyi deneyin.

Çok geçmeden Betül de geliyordu. Suratı asık bir şekilde yavaş adımlarla  gelip durmuştu.

(Eda): Betül neyin var?

(Betül): Midem bulanıyor, gelmeden önce kustum

Diyerek yüzünü ekşitince Eda gülmüştü.

(Eda): Olur o kadar. Bende de olmuştu

Diyince önce yere bakıp sonra gülümseyerek Betül'e bakmıştı. Betül de ciddileşerek gözlerini kırpıştırarak bakmıştı. Ardından o da gülümsemeye çalışmıştı.O an kendisini çok kötü hissetmişti. Çünkü Eda'nın kaybettigi bebegini hatırlamışlardı..

🌸🌸

Şirkette~

Chen Eda ile telefonda konuşup onların şirkete yaklaştıklarını öğrenince şirketin giriş katına gitmişti.

(Jisoo): Chen bir dakika

Dediğinde Chen arkasını dönerek JiSoo nun onun yanına gelmesini beklemişti. JiSoo yanına gelince gülümseyerek bakmaya başlamıştı.

(JiSoo): Chen eğer işin yoksa seninle bir şey konuşabilir miyim... Önemli

(Chen): Tabiki. Bende Eda'yı bekliyordum. O gelene kadar konuşabiliriz

Diyerek duvar kenarındaki puf sandalyelerden birine oturup yanına JiSoo nun gelmesini bekleyince JiSoo nun yüzü düşerek yanına oturmuştu. Sadece ikisinin olduğu başka bir yerde hayal etmişti oysa ki. Ama ne olursa olsun artık söyleyecekti. Derin bir nefes alıp konuşmaya başlamıştı.

(Jisoo): Jong Dae beni gerçekten hatırlamıyorsun değil mi?

Dediğinde Chen kaşlarını çatarak anlamadığı için etrafına bakmıştı. JiSoo nun ciddi bir şekilde bakması da konuşmasına engel oluyordu. Zaten söyleyecek bir şeyde bulamamıştı Chen.

(JiSoo): Kyung Ji Soo Chen, Kyung Ji Soo

Dediğinde Chen aynı şekilde bakmaya devam etmişti.

Hayran Aşkı (Cheda)Bu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!