ten - her brother.

3.8K 259 7

"Jo, už jdu, už jdu," mumlala jsem, zatímco jsem si ze skříňky vytahovala pár učebnic. "A fakt mu to nebude vadit?"

"Ne," zakroutila hlavou a podívala se na mě, usmála se. "Uděláš dobrý dojem. Ty jo."

"Tak dobře," odpověděla jsem a olízla si rty, poté jsem se vydala dlouhou chodbou za ní, následovala jsem ji. "Nikdy jsem ho neviděla, jsem trochu nervózní."

"Neboj, je podobný Gemmě," mávla rukou.

"Viděla jsem ho na fotce, kde mu bylo asi jedenáct, máte ji na krbu, ale...Já nevím, je mi to takové trapné, nikdy jsem s ním nemluvila, budu mít pocit, že se mu nebudu líbit..."

"Je to jen můj bratr, klid," pokoušela se mě uklidnit. "Je stejný jako já...Tedy možná trochu více chytrý."

"Tak fajn," zašeptala jsem a sevřela knížky více na své hrudi. 

Vyšli jsme před školu, bylo zataženo, ale z mraků trochu vykukovalo slunce, bylo opravdu horko a já si prohrábla vlasy, které mi padaly do obličeje. Olízla jsem si rty a chvíli pozorovala parkoviště, než mě Stacey zatáhla za rukáv a potáhla mě dál na chodník. 

"Už je tady, pojď," pobízela mě a já se hlasitě nadechla, když jsem ho uviděla, sevřelo se mi hrdlo a zakousla jsem se do svého rtu, trochu jsem se začervenala. 

Byl opravdu okouzlující, měl na sobě modrou košili rozepnutou na hrudi a všimla jsem si jeho dlouhých tmavě hnědých vlasů, které spadaly na jeho ramena. Myslela jsem na to, na co jsem myslela a nešlo to zastavit...Měla jsem Louise, ale tohle bylo jiné, bylo to jako milostné vzplanutí, které prostě nemůžete zastavit.

Věděla jsem od Stacey, že jejímu bratrovi je 26 a má manželku. Také jsem věděla, že dokončil lékařskou fakultu a teď je z něj vlastně plnohodnotný doktor. A věděla jsem, že dobře peče. Ale že je tak hezký, jsem ani nepostřehla...

"Ahoj," usmála se na něj Stacey a já tam stála vzadu, měla jsem sklopenou hlavu a červenala se, srdce mi tlouklo tak rychle a já se snažila nerozbrečet se. 

"Ahoj, holky," odpověděl a já se na něj podívala, žvýkal žvýkačku a jeho čelist se napnula, bylo to tak zakázaně žhavé - podlamovala se mi z něj kolena - nemohla jsem si pomoct.

"To je Bexley, moje nejlepší kamarádka," představila mě Stacey a já se na něj konečně podívala, usmála jsem se a zakousla se do svého rtu. 

"Oh, je opravdu okouzlující," ušklíbl se a sáhl na mé rameno, sjel rukou na má záda a já hlasitě polkla. "Harry," představil se a přejel rukou znovu po mém rameni, možná jsem zavřela oči, abych si to stihla vychutnat. "Tykej mi, hm?"

"D - Dobře, jsem-"

"Bexley, Bex," skočil mi do řeči. "Já vím. Krásné jméno."

"No tak, Bexley!" volala na mě Stacey od Harryho auta - měl nového černého Range Rovera. "Pojď!"

"Půjdeš ke mně dopředu, že, zlato?"

Bury me » h.s. czWhere stories live. Discover now