Maska Agi&Alphy: A&A Team

1.1K 81 34

Wchodzicie, czytacie "Maska Agi&Alphy" i zastanawiacie się, o co chodzi. Nic dziwnego. Dlatego przybywam i ja, by Wam wytłumaczyć! Otóż dwie autorki pewnych opowiadań, tak, tak, ja czyli @agitag i Alpha czyli Queen_OF_Wolves  postanowiły stworzyć grupę na Facebook'u! Nie dlatego że potrzebujemy atencji, fanów czy dla "fejmu". Nie, skądże, wybijcie sobie to z głowy. Chciałyśmy, aby nasi czytelnicy mieli swój własny, miły kąt, stąd pomysł na grupę.

Z racji tego, że już całkiem dobrze się znamy, łączymy własnych czytelników, by "uścisnęli sobie dłoń" i poznali się. Może akurat Wy, moje kochane Mandarynki, skusicie się, żeby przeczytać historię Kayli i Theo, a może wspaniałe aniołki Alphy skuszą się na Aurorę i Lucyfera. Będzie dużo dyskusji, humoru i zabawy! Będziemy się inspirować, podsyłać różne fragmenty opowiadań, ciekawe filmy, książki, muzykę, wszystko. Będziemy jak jedna wielka rodzina!

Witamy w A&A Team! Macie bawić się tam dobrze, czuć się jak w domu! Serwujemy najlepszą herbatkę, wino (dla pełnoletnich!), chrupki orzechowe, wspaniałe książki, filmy i dużą dawkę humoru

Oops! This image does not follow our content guidelines. To continue publishing, please remove it or upload a different image.

Witamy w A&A Team! Macie bawić się tam dobrze, czuć się jak w domu! Serwujemy najlepszą herbatkę, wino (dla pełnoletnich!), chrupki orzechowe, wspaniałe książki, filmy i dużą dawkę humoru. Obie jesteśmy otwarte, lubimy poznawać swoich czytelników, a taka forma wydała nam się najlepsza. Nic już więcej nie będę dodawać, po prostu dam Wam link i serdecznie zapraszamy!

https://www.facebook.com/groups/248153225617767/

W razie problemu z linkiem, nazwa grupy to: A&A Team

Buziaki! Alpha&Aga

PS. Aga także bawi się w media społecznościowe i postanowiła założyć Snapchata! Nie wiem, czy jest tego sens, jeśli jednak chcecie, to proszę bardzo: agathamoulin
Dobrej nocy, Mandarynki!

Maska AniołaPrzeczytaj tę opowieść za DARMO!