seven - all night.

4.5K 221 6

"No tak, Lou," zasmála jsem se, když mě Louis povalil na svou postel, zvedl se a šel zabouchnout a zamknout dveře od jeho pokoje, jelikož Jay spala hned naproti stejně jako jeho sestry. "Pojď mě ošukat."

"Taky že to udělám," zašeptal a já rozsvítila lampičku, která vzápětí osvětlila tu potřebnou část pokoje - postel. "Ošukám tě tak zatraceně tvrdě, ale napřed tě ochutnám."

Začevenala jsem se a trochu zavzdychala nad jeho špinavými slovy - jsme spolu čtyři roky, ale takovéhle výrazy jsem od něj ještě nikdy neslyšela - říkal je jen, když byl trochu opilý (a když byl Louis trochu opilý, dokázal vymýšlet skvělé sexuální scénáře).

"Počkej, já si ty šaty sundám raději sama, nevím, jak by se Jay tvářila, kdybych jí je roztrhla-"

"Nemluv teď o mojí mámě, prosím," zasténal otráveně a já se jen zasmála předtím, než jsem sundala ramínka šatů z mých ramen a zůstala před Louisem jen v černých krajkovaných kalhotkách a černých Converskách. "Kurva. Jo, to jsem potřeboval."

"Sundej si to hloupé triko," zamumlala jsem a klekla si, abych mu mohla pomoct sundat jeho Nirvana triko. "A teď mě pojď ošukat."

"Jo, to je přesně to, co udělám, zlato," odpověděl vzdechem, zatímco si rozepínal svůj pásek, knoflík a zip od kalhot, aby tak uvolnil tlak na svůj tvrdý ztopořený penis toužící po uvolnění. "Ale chci, abys věděla, že ti nechci ublížit."

"Neublížíš mi."

"Kdyby tě to bolelo, musíš mi to říct.

"Mám ráda, když to bolí."

"Víš, jak to myslím."

"Jo."

Louis byl pořád tak hezky starostlivý a opatrný. Ale na náš první milostný zážitek to nemělo. Louis do mě po dvaceti minut hlazení strčil svůj dlouhý štíhlý ukazováček a pohyboval s ním, zatímco já sténala na bílých přikrývkách. Jenže potom se stalo to, co se asi stát tak úplně ještě nemělo - ani mě to nebolelo, Louis měl na svých prstech krev a myslel si, že mi ublížil, vyčítal si to hrozně dlouho - do té doby, než jsme se poprvé milovali.

"No tak, můžeš to udělat, hm?" usmála jsem se na něj s jemným úšklebkem na rtech, pokládala jsem se do jemných šedých přikrývek a roztáhla nohy, Louis mohl vidět mou vlhkost přes kalhotky, když jsem tam ležela skoro nahá, mé bradavky byly opravdu tak tvrdé. 

Klekl si na postel stejně tak, jako já, líbali jsme se tak dychtivě a vášnivě, naše jazyky se proplétaly mezi sebou a jediné, co jsem cítila, byly Louisovy doteky po mém těle a jeho tvrdý penis, který tlačil do mého stehna.


"Sedni si mi na obličej," zašeptal Louis a políbil mě za ucho, párkrát zatáhl za kůžičku na mém krku. "Chci to."

Lehl si na postel, sledovala jsem, s jakou vervou na mě čekal, jak mě popoháněl a vzal mě za zadek, když jsem obkročila jeho hruď koleny a překročila jeho ramena, chytila jsem se nízkého dřevěného čela postele a pomalu dosedala na jeho obličej, louis objal rukama má stehna a potom mě olízl a já zasténala, podívala jsem se dolů a něj, lízal můj klitoris jako o život, jeo skvěle vytvarované rty pořád drsně sály a já začala plakat z rozkoše, byla jsem trochu přiopilá a tak jsem to mohla prožívat ještě více, nic jiného jsem v tu chvíli nevínala, než jeho rty a ten pocit v mém podbřišku.

"Sakra," zašeptala jsem a zakousla se do svého rtu, rozdával drsné lízance a krátké a jemné tahy jazyku na mé nejcitlivější místo. "Lou, kurva, já-"

"Mmh, vím, jak to miluješ," zašeptal a olízl si rty od mé vlhkosti, rychle zamrkal a vydechl.

"Jo, máš pravdu," zamumlala jsem a sesedla z jeho obličeje, přitiskla jsem své rty na ty Louisovy, ochutnala jsem jak jeho, tak sebe. "A teď užmě pojď ošukat."

"Klekni si," zašeptal do mého ucha a já se jen ušklíbla, než jsem si klekla na všechny čtyři a skřížila své kotníky, které zakrývala látka mých plátěných Converse tenisek.

Položila jsem svou hlavu do polšářů, ze kterých jsem mohla cítit Louisovu voňavku smíchanou s jeho přirozenou vůní. Můj hrudník ležel an matraci pevně přitisknutý - stejně jako má tvář, dýchala jsem do tamvě šedých přikrývek. Měla jsem na něj co nejvíe vystrčený zadek a čekala, co udělá.

"Mmh, baby," zasténal a já slyšela, jak si sundal kalhoty rovnou i s boxerkami, chvilku jen tak přejížděl po svém penisu, než začal otírat svou špičku o můj vchod a klitoris, jemně jsem zasténala do přikrývek a vnímala všechny ty pohyby, které Louis dělal.

"Mmh," zakňučela jsem, když do mě strčil špičku a potom ji vytáhl, trochu jsem zaplakala a zahýbala svým zadečkem, chtěla jsem ho tak moc uvnitř sebe, potřebovala jsem, aby mě naplnil.

Potřebovala jsem to tak, jako slabá omega potřebuje silný knot své alfy.

"Chceš mého ptáka?" zašeptal do mého ucha a plácl mě po mé pravé půlce, jemně jsem zasténala. "Chceš, abych tě naplnil?"

"Jo, prosím, Lou," odpověděla jsem a zakousla se do svého rtu. "Tak moc to chci, prosím."

"Dobře, dám ti to, co chceš," zašeptal a celý se do mě dostal, zavřela jsem oči a vychutnávala si ten pocit, když se ve mně dostával pořád dál a dál, cítila jsem jeho penis hluboko někde uvnitř mě, jak tepal a já okolo něj stáhla své stěny.

"Sakra, Lou," zašeptala jsem a zhluboka vydechla, pak jsem se vzepřela na svých rukou a nechala Louise, aby svými dlaněmi zahříval můj pas, aby mě za něj držel a tak si pomohl s pohyby, kterými mě dováděl k šílenství. "Udělej to tvrdě, prosím."

Louis mě chytl za vlasy, obmotal si konečky okolo zápěstí a zatáhl mou hlavu trochu dozadu, zasténala jsem nad tím, jakmile do mě začal zběsile přirážet, šukal mě jako smyslů zbavený na jeho posteli v jeho pokoji naproti ložnici jeho rodičů.

"Miluju to, jak jsi tak zasraně úzká," zašeptal do mých rtů, když mě vytáhl na kolena a já mu šla naproti, Louis mě objal svýma rukama a chvilku mazlil mé bradavky svými prsty, šukal mě. "Lehni si," zašeptal a vysunul se ze mě, zasténala jsem nad tím.

Louis si lehl vedle mě a já na něj rychle nasedla, Louis se opřel do čela postele a já se chytila jeho ramen, vozila jsem se na něm a natáhla se pro polibek, naše jazyky se proplétaly a já začala plakat slastí, když mi šel Louis přírazy naproti.

"Bexley, sakra," zasténal a já se jen rychle nadechla, začala jsem ještě více sténat, když mě chytl za zadek a kousl mě do krku, Louis mi zacpal pusu a já na něj jen koukala a z mých očí tekly slzy.

Kousala jsem ho do dlaně, jakmile jsem vrcholila na má stehna a trochu zakřičela, když se Louis nepřestal hýbat.

"Kurva, to bylo tak zatraceně žhavý," zašeptal a vysunul se, rychle jsem si klekla mezi jeho roztažené nohy a chytila jeho tvrdý penis u kořene, rychle jsmem hýbala svou rukou, soustředila jsem se na tu rychlost a hlavně na Louisovu tvář naplněnou slastí.

Sehnula jsem se k němu a olízla jeho špičku, jakmile jsem ho vsála do pusy, cítila jsem slanou tekutinu v mé ústní dutině, zavřela jsem oči a očistila Louise, spolkla jsem to. Věděla jsem, že Louis miloval, když jsem spolkla to, co mi dal.

Když jsme byli opilí, byli jsme jak utržení ze řetězu, dělali jsme věci, které jsme normálně nedělali a vyžívali se v tom, dokázali jsme šukat celou noc a pak jsem jen mohla usnout na Louisovi, mohla jsem líbat jeho hruď a objímat ho.


Bury me » h.s. czWhere stories live. Discover now