six - u2.

3.8K 259 28

Ploužili jsme se do rytmu With or without you od mé oblíbené skupiny U2. Louisovy ruce byly na mém pase, mé ruce se křížily za jeho krkem a já se koukala do jeho modrých očí, milovala jsem ho tak, jako nikoho jiného.

Byl moje všechno.

"Pojď sem," usmál se na mě a chytl mě za zadek, ocitla jsem se opravdu blízko jeho chutných rtů, které vybízely k polibku. "Tak moc tě miluju."

"Taky tě moc miluju," zašeptala jsem a políbila ho na spánek, objala jsem ho a dále jsme se ploužili, já zatím poslouchala tlukot jeho srdce a slastně jsem zavírala oči, když mě začínal hladit po zádech a pak na zadečku, usmála jsem se do jeho černého trika. "Dneska jsi nádherná. Mám chuť dělat zakázané věci."

"Udělej je," zašeptala jsem Louisovi do ucha.

Ihned se přitiskl svými rty na ty mé, jemně je kousal, lízal a tahal za ně zoubky, zatímco já se jen smála a koukala na něj, když zatáhl více, sykla jsem bolestí a cítila ocelovou chuť krve na svém jazyku.

"Oh, promiň," zasmál se a políbil mě znovu. "Ale jsi k nakousnutí," zašeptal do mých rtů. "Nejradši bych tě oukal hned tady, uprostřed parketu, kde by nás mohli vidět."

"Mám to brát jako lichotku?" zašeptala jsem a chytila Louise za ruku.

V tu chvíli jsem se s ním cítila tak propojená, byli jsme zatraceně blízko sebe, naše hruníky se o sebe třely stejně jako naše rozkroky, cítila jsem Louisův tvrdý penis přes šaty, které zakrývaly mé tělo.

"Oh, kurva," zasténal Louis do mého ucha, zatímco hrála Closer. "Jestli se o mě budeš takhle otírat, nevydržím to."

"Oh, opravdu?" zeptala jsem se škádlivě a otočila se, přitom jsem se otřela zadečkem o Louisův poněkud naběhlý penis, natlačila jsem se na něj a natáhl se po polibek, Louis mě chytil pod čelistí a přitáhl si mě blíže, téměř musel cítit můj dech na své tváři. "Pojď si dát nějaké pití."

Zatáhla jsem ho za ruku a usadila ho k baru, Louis si objednal nějakou whiskey a mě (jako jeho dívce) mojito s hodně rumu, chtěl, abych byla povolná a opilá, aby mě mohl jen tak povalit na postel, vlézt si za mnou a pořádně tvrdě mě ošukat.

"Miluju, když jsi tak trošku opilá," zasmál se, když jsme dostali svou objedávku a Louis do sebe hodil jednoho panáka. "Jsi tak roztomilá."

"Vím, že to miluješ," ušklíbla jsem se a zakousla se do svého rtu. "Vím, jak moc se ti to líbí."

"Jo," pokýval hlavou a já dopíjela své mojito. "Jdeme domů, abych udělal to zakázané."

VŠECHNO HEZKÉ ZAČÍNÁ, ALE I KONČÍ, A PROTO JSEM SE ROZHODLA, ŽE I TADY UŽ SKONČÍM. PÍŠI PRO VÁS, NE PRO SEBE. VŠICHNI JSTE JÁSALI, KDYŽ JSEM VÁM NAVRHLA TYHLE KNIHY, ALE TEĎ MI NEPŘIJDE, ŽE BYSTE Z TOHO BYLI PŘÍMO UNEŠENÍ, NEVÍM, MOŽNÁ SE MÝLÍM...DOKONČÍM TYHLE 2 KNIHY A PAK KONČÍM!

Vaše Styles' lolita♥

Bury me » h.s. czWhere stories live. Discover now