five - playboy.

4.7K 230 5

"Jo jo, ty by ti mohly být," usmála se na mě Jay a políbila mě na tvář, když jsme stály před zrcadlem v ložnici Louisových rodičů, sledovala jsem svou baculatou postavu v černých šatech, které mi Jay půjčila, abychom s Louisem mohli jít do města bavit se. "Jo, sluší ti, moc ti sluší."

"Kde sis je koupila?" usmála jsem se na ní. "Jsou opravdu hezké."

"Šla jsem na silvestrovský večírek," zasmála se a pohladila mě po vlasech. "Ale tobě sednou lépe."

"To nemůže být pravda," zamumlala jsem a pak se na ni podívala - byla jako moje druhá maminka. "Ale opravdu děkuju."

Stála jsem tam v nádherných dalo by se říct tělových šatech se zlatými  flitry, měly opravdu veliký výstřih, ale mně to sedlo.

"A mám tu i boty, chceš?" zeptala se. "Jsou na dost vysokém podpatku."

"Ne ne, děkuju," usmála jsem se na ni. "Předpokládám, že budeme s Louisem tančit jako utržení ze řetězu, vezmu si ty černý Conversky, ale moc děkuju."

"Dobře, tak se hlavně bavte a nech si od Louise hlavně všechno zaplatit, nech se pozvat, hm?" zašeptala a políbila mě na čelo. "Jinak...Jsi nádherná."

"Jo, děkuju," zasmála jsem se a poděkovala. "Ty šaty nezničím, neboj."

"Hlavně se vraťte v pořádku vy," zamumlala a strčila do mě, obě dvě jsme se zasmály.

"Dobře, pojedeme taxíkem, budu pořád na mobilu a dám na Louise pozor," řekla jsem a ještě jednou s epodívala do zrcadla.

"Tak se bavte," popřála nám a já jen přikývla předtím, než jsem jí zamávala a vydala se ven z její ložnice na chodbu.

"Jdeš?" zeptala jsem se Louise, když se snažil navléct své černé úzké džíny na své nohy, na posteli měl připravené tričko Nirvany. 

"Jo," odpověděl otráveně a rychle vzal svou Playboy voňavku, upravil si vlasy.

"Taxík už tu za chvilku bude," zamumlala jsem a šla k němu, objala jsem ho okolo ramen zezadu, položila jsem si hlavu do prohlubně mezi jeho ramenem a krkem, zhluboka jsem se nadechla jeho přirozené vůně.

"Moc ti to sluší, jsi krásná," usmál se na mě a otočil se, rychle se přilepil na mé rty a pomalu mě líbal, sjel svými dlaněmi dál na můj zadek a stiskl ho ve svých rukou, zasténala jsem do jeho červených rtů. "Mám chuť tě už teď ošukat," zašeptal do mého ucha a já se zakousla do jeho krku, šímž jsem mu vytvořila další modřinku. "Možná si to nechám na potom."

"Jo to bys měl, vzhledem k tomu, že tvoje sestry se teď koukají dole na pohádku a tvoje mamka je hned přes chodbu."

"Dobře, ale dělám to nerad," zašeptal do mého ucha a já zavřela oči, potom jsem Louise láskyplně objala, spojila jsem své ruce za jeho pasem.

"Hrozně hrozně hrozně moc tě miluju, Lou," řekla jsem do jeho ucha tak zřetelně. "Jsi to nejlšpčí, co mě kdy potkalo."

"Vždyť já tě taky moc miluju," odpověděl s úsměvem a naposledy mě políbil předtím, než si vzal svou peněženku a mikinu - venku byla se stmívalo a bylo asi dvacet pět stupňů, takže tu mikinu tak moc nepotřeboval - spíš ji bral kvůli mně a zpáteční cestě. "No, tak jdeme."

"Jo," usmála jsem se na něj a oba dva jsme seběhli dolů, obula jsem se do svých bot a vzala si do ruky mobil, Louis ho ode mě vzal a strčil ho do své zadní kapsy svých kalhot.

"Tak pojď, zlato," zašeptal do mých rtů a chytl mě za ruku, vyšli jsme před dům a čekali, až přijede taxík, zatím jsme se líbali na rty tak dlouho a tak vášnvivě, jako by měl být konec světa.

Bylo to nic oproti tomu, co se stalo, když jsme se vrátili domů.

Bury me » h.s. czWhere stories live. Discover now