two - closer.

5.5K 311 1

"So baby pull me closer in the back seat of your rover," šeptala jsem do jeho ucha a kousla ho do krku, jemně jsem líbala jeho pokožku a pohrávala si s jeho vlasy, přejela jsem po jeho zádech a usmála se na něj, zakousla jsem se do rtu.

Louis mě opravdu často bral na party, kde se tančilo a pil se alkohol. Nejčastěji tam byl jeho fotbalový tým a jejich přítelkyně, často zvali i lidi od nás ze školy. Jen jsme se bavili, seděli na gauči a povídali si, nebo jsme si s Louisem našli volný pokoj nahoře, kam jsme vrazili, div jsme nerozbili dveře, Louis mě opřel o stěnu a šukali jsme tak dlouho a rychle, jako by byl konec světa.

"Oh, jen jsem pojď," zasmál se Louis do mého krku a přitáhl si mě k sobě, pomalu mě líbal a vytvářel nesmyslné červené modřinky na mém krku a na mé čelisti.

Jemně mě hladil na bocích, které byly zahalené bílou košilí od mé školní uniformy. Jeho ruce sjely dolů a stiskl můj zadek ve svých dlaních,  hlasitě jsem zavzdychala do jeho úst a nechala se jím osahávat.

Jemu bych dovolila všechno, byl tak mladý a sladký, nemohla jsem mu odolávat. Milovala jsem na něm to, jak se o mě pořád tak hezky staral, jak si mě i před jeho kamarády a sestrami přitáhl k sobě, jemně mě objímal, hladil mě po zádech a po bocích, líbal mě a probíral se mmi vlasy.

"Tak, pojď," popháněla jsem ho a líbala jeho rozpálené rty, které byly oteklé z vytváření malých znamének lásky na mém krku a dekoltu.

"Miluju tě," zašeptal so mých dychtivých rtů a já ho rychle políbila se zavřenýma očima, než jsem se na něj znovu podívala a usmála se.

"Já tebe," odpověděla jsem a přejela palcem po jeho spodním rtu.

Lehli jsme si spolu na postel, Louis se bleskurychle vtěsnal mezi má stehna a otřel se o můj rozkrok svým tvrdým penisem, jemně mě třel a hladil po vnější straně stehen, brýle se mu zamlžily a já mu je sundala z nosu.

Pro Louise bylo vždy hrozně divné mít své brýle při něčem takovém - třeba při tom, když mě šukal jako smyslu zbavený.

Sténala jsem mu do úst, když si mě přivinul blíže k sobě a zatímco se snažil ztvrdnout sebe ještě více, mi pomalu rozepínal knoflíčky na mé košili, pomalu zeshora dolů, viděl mou bílou krajkovanou podprsenku a sáhl na má stále zahalená prsa, jemně je prohmatával a já ho zatím líbala, sundala jsem mu triko a sahala na jeho hruď a roztomilé opálené bříško.

Louis nikdy nebyl jeden z těch svalnatých sportovců, měl sílu, to ano, ale byl spíše drobný a měl trochu ženskou postavu, úzké boky a větší zadek, což jsem si na něm hned zamilovala. Když byl opálený jeho snědá pokožka vynikala na slunci a třpytila se jako nějaký zasraný diamant.

Byli jsme zamilovaní hormonální puberťáci a jediné, co nás zajímalo, byl fotbal a sex.

Bury me » h.s. czPřečti si tento příběh ZDARMA!