Parti

541 69 59

2 gün sonra~

Gözlerimi açtığımda bir çift kapalı çekik gözle karsılaşmamla suratımda bir gülümseme oluşmuştu. Suratındaki tatlı huzurla uyurken saçları birbirine karışmıştı. İki gündür hiç ayrılmamıştık ama halâ birbirimize doymamıştık. Senelerdir ayrıymış gibi hissediyordum. Sıkıca sarılıp kokusunu  içime çekmiştim. Uyanmak istemeyen bir tavırla kaşlarını çatarak kıbırdamış sonra tekrar uyumuştu. Kalkıp güzel bir kahvaltı hazırlamak için yerimde doğrulunca birden kollarımdan tutup kafasını boynuma koyarak sarılmıştı.

(Chen): Bugün yataktan çıkmayalım aşkım~

Diyerek boynumu öpmüştü.

(Eda): Aşkım bugün parti var biliyorsun

Diyip yerimde doğrulmuştum. Defile çok ses getirmişti ve bunu kutlamak için parti düzenlenecekti.Chen gözlerini açıp kolumdan çekerek uzanmamı sağlamıştı.

(Chen): Bari biraz daha uzanalım. Bugün seni uyurken izleyemedim

Diyince gülümseyerek bakmıştım. Ellerimi yastığın altına koyarak kafamı ona çevirmiş uzanıyordum. Gözlerimin içine gülümseyerek bakıyordu. Neden bu kadar güzel bakıyordu ki? "Gözlerinin içinde kaybolmak" deyimi tam olarak onun gözlerinde gerçekleşiyordu. Uzun süre o şekilde birbirimize bakarak geçirmiştik. Tek bir kelime etmeden, birbirimizin gözlerinin içine bakarak. Sadece bir ara Seni Seviyorum dedi Seni seviyorum dedim. Bir insanın gözlerinin içine bakmayı bu kadar özleyecegimi hiç düşünmezdim.

Bu güzel anı Chen'in çalan telefonu bozmuştu ama hâlâ bana bakmaya devam ediyordu.

(Eda): Chen telefonun çalıyor

dediğimde afallamış bir şekilde yerinde doğruldu ve telefonu bana bakmaya devam ederek eline aldı ve telefona bakmadan açarak kulağına götürdü.

(Chen): Uyandım... Eda'yı izliyorum... Sana ne... Tamam geleceğim... Aish tamam dedim

diyerek telefonu bırakmıştı.

(Eda): Kimdi?

(Chen): Baekhyun. Beni çağırıyorlar Sehun ve Chanyeol çoktan gitmiş şirkete

(Eda): Kahvaltı yapamadık

diyip tekrar yerimde doğrulduğumda Chen halâ bana bakıyordu.

(Chen): Sende gelsene şirkete

(Eda): Akşam geleceğim zaten

(Chen): Pekii

diyerek yataktan inmişti. Exo'nun tabiki yine işi vardı ama biz defileden sonra bir kaç gün dinlenmek için işleri ertelemiştik. Aslında bunun sebebi biraz da Betül'ün hasta olmasıydı. Bugünkü parti hazırlıklarından şirketteki çalışanlar ilgilenecekti. Chen üzerini giyindikten sonra bende yataktan inmiştim. Kapıya kadar ona eşlik etmiştim. Kapıyı açıp bana dönmüştü.

(Chen): Kahvaltını yapmayı unutma. Dışarıya çıkacak mısın?

(Eda): Hayır ama öğle yemeğini Emel'lerde yiyeceğiz.

(Chen): Tamam. Akşam kaçta şirkete geleceksiniz?

(Eda): Bilmiyorum hazırlanıp geliriz işte

Diyip dağınık saçımı düzeltmiştim.

(Chen): Erken gelin ama özletme kendini

diyerek alt dudağını büzerek bakmıştı. Gülümseyerek tamam anlamında kafamı salladıgımda sarılıp alnımı öpüp evden çıkmıştı.

Hayran Aşkı (Cheda)Bu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!