one - house.

6.6K 348 9

"Bože, jsi tak sprostý," zasmála jsem se s Louisem a strčila do něj, nedalo se to s ním vydržet.

"Ale já vím, že to máš ráda," zamumlal a já ho od sebe odstrčila.

"Teď na mě nesahej," řekla jsem s přísným nádechem a Louis mě objal okolo pasu, pak mě políbil do vlasů. "Promiň," zamumlal do mého ucha. "Už to neudělám."

"Fajn," zasmála jsem se a pohladila hřbet jeho ruky, pak jsem ho za ni chytila a políbila ho na rty, líbali jsme se uprostřed školní chodby plné lidí. "Už musím jít domů."

"Počkej, půjdu s tebou," řekl Louis a rychle běžel do své školní skříňky, aby z ní vytáhl to, co potřeboval - svou mikinu Manchester United. "Musím svou dívku ochránit, no ne?"

"Jo," usmála jsem se na něj a políbila ho na rty, Louis mě vzal za bok a políbil mě do vlasů, když jsme spolu vycházeli ze školy rovnou na letním sluncem prosvětlený školní park spolu se školním hřištěm, kde jsme se hodně často líbali s Louisem na houpačkách - bála jsem se, že se pode mnou utrhne, když jsem viděla ten ztrouchnivělý trám nad našimi hlavami.

"Mohla bys jít k nám, chceš?" zeptal se mě a já pokrčila rameny. "Nikdo není doma."

"Dobře, půjdu," zasmála jsem se a objala ho. "Kde jsou všichni?"

"Táta je na pracovní cestě, máma s Lottie a Fizzy jela nakupovat a ostatní jsou u kamarádek, kamarádu a bla bla bla," protočil očima. "Je pátek, mohla bys u nás spát, chceš?"

"Když mi půjčíš svoje triko," zasmála jsem se.

"Všechno pro mou princeznu," políbil mě naposledy, než otevřel dveře od svého Ford trucku a nechal mě, abych si vlezla dovnitř na levou stranu, na místo spolujezdce.

Ujistil se, že sedím pohodlně, než zavřel dveře a nasedl na místo řidiče, nastartoval své auto a vyjel z parkoviště u školy. Chytila jsem ho po cestě za ruku, kterou měl na řadicí páce, poté ji přesunul na mé stehno a hladil mě.

"Pusť něco," zamumlala jsem a zapnula rádio, začala jsem se přehrabovat cédéčky v přihrádce u mého sedadla.

"Dej tam...Já nevím, tak třeba Rolling stones," zamumlal a já protočila očima.

"Hej," zasmál se, když jsem do cd mechaniky dala songy z Pomády. "To si děláš srandu. Kdo řídí, ten vede."

"Nevim, kdo to se mnou před dvěma lety poslouchal," zašeptala jsem a políbila jsem ho na tvář, sledovala jsem ubíhající krajinu, když jsme projížděli Londýnem.

"Okay, tak si vystup," zamumlal Louis a pokynul mi,a bych vystoupila předtím, než zaparkoval auto před garáž a také vylezl.

Odemkl dveře od domu a společně jsme vešli dovnitř, ucítila jsem vůni vaflí od snídaně.

Ihned jsem se vydala po schodech do Lousiva pokoje, posadila jsem se na postel a sledovala ho.

V tu dobu jsem byla opravdu zamilovaná.

Bury me » h.s. czWhere stories live. Discover now