2.čásť

15 3 0

Po tej facke ma bolela kus sánka ale tak čo už keď ma niekto sprostého fotra tak má.
Celú noc som nespala myslela som len na Tomáša a stále som si dávala otázky:,,čo keď zomrie?čo keď bude v kóme navždy?čo keď sa preberie?bude si ma pamätať?čo bude sním keď sa prebere?
Nevedela som zaspať vôbec,a ešte aby nebolo toho vela sa začali hádať aj rodičia. Išlo mi to riadne na nervi,tak som si dala sluchatka a zaspala som kolo 3:28 a ráno som sa zobudila o 6:54. Hneď ak som vstala som sa obliekla umila zuby som zobrala kolobežku a šla so nemocníce za Tomášom. Keď som prišla už boli povolené aj návšteve. Keď som knemu vošla do izbi som mu rosprávala čo všetko sme spolu zažili,a ako velmi ho lúbim nech bojuje o svoj život,ja ho tu potrebujem. Nebola som uňho ani 15min. a prišla sestrička a povedla že by som mala už odísť lebo ho idu operovať Má nejaký vážny problém s kolenom. Čakala som na chodbe asi tak 2hod. a potom z izbi kde Tomáša operovali višiel doktor a pivedal že je v poriatku a s kolenom už nemá nič,a má 35% šancu na prežitie,je to lepšie lebo keď ho priviezli do nemocníci mala asi tak 5% šancu na prežitie. Keď som šla domou bola som aj rada ale aj smutná. Ale bolo mi veľmi divné že tam nebola Tomášova babka. Tak som sa rozhodla že pôjdem za ňou domou a osobne sa jej to spýtam keď som tam prišla jej dom vizral ako bez duše a keď som sa pozrela cez okno nikto tam nebol a ani žiadne veci. A na malóm stolíku bol list a na ňom napísane:,,Karolína ak ma hladás tak máš bohužial smolu,odišla som z mesta a už ťa nikdy neuvidím a ani ty mňa odztahovala som sa do Prahi k mojej kamarátke,už tu nemám nikoho. A sama tu ostať nechcem maj sa a pozdrav Tomáša."

Poriadne ma to nahnevala že nikoho a Tomáš je čo? Vzduch ako o čo jej ide dá prednosť kamarátke pred vnukom? Toto je ale babka,z hnevom som odišla.
Keď som prišla domou tak nikto nebol doma. Zavolala som mame,zdvihla mi a spýtala sa ma:,,Čo je zlatko?"
Ja:,,Nič len že kde ste?"
Mama:,,Šli sme na návštevu do Rožnavi."
Ja:,,Aha no dobre a kedy asi prídete?"
Mama:,,Zajtra"
Ja:,,Prečo zajtra a nie dnes?"
Mama:,, Ocko si vipil."
Ja:,, Aha no dobre ahoj."
Mama:,,Ahoj...lúbim ťa."

To niesom JA!?Read this story for FREE!