Sad kitten

690 40 4
                         

Mačacie videá. Čo viac dodať? Som závislák na mačacích videách, mačacích fotkách, na všetkom, čo má niečo spoločného s mačkami. Mačky sa chovajú pošetilo, bláznivo, šialene... dokonca aj spávajú vo vtipných pozíciach. Stalo sa to počas preflákanej noci strávenej civením na mačacie videá, keď môj život takmer skončil. Úprimne môžem povedať, že som si to naozaj želal. Díval som sa na mačacie klipy na Youtube, na nejaký nový nahratý obsah. Väčšina z toho nebola veľmi zaujímavá, ale drahokamy nenájdete bez prehrabávania sa blbosťami. Našiel som ,,Smutné Mača"
cez komentáre na jednom z týchto videí. ,,To je vtipné, ale ak chcete vidieť niečo nové a zaujímavé, pozrite si Smutné Mača!" Bol tam divný odkaz, a ja som naň klikol. Jedno z tých zlých rozhodnutí. Na videu bolo ukázané malé mačiatko, ktoré vyzeralo, akoby malo smutnú tvár. Skrivené malé ústa, privreté oči sklopené dolu, ako keby malo začať plakať. Bola to dlhosrstá strakatá mačka... veľmi jednoduchá a krehko vyzerajúca, čo len pridalo na jej depresívnej osobnosti. Sadlo si na holú drevenú podlahu a dívalo sa do kamery. Pomyslel som si, že to vyzeralo ako obrázok, teda okrem momentov, kedy žmurkalo. A potom, príbeh sa začal. Bol to roztomilý, slabý malý hlások niekoho, kto daboval video, napríklad mladá žena snažiaca sa napodobniť malého chlapca. ,,Všetci moji bratia a sestry boli vzatí preč a ja som bol jediný, koho nikto nechcel." Na kraji oka som pocítil slzu. ,,Som úplne sám a žiadna zo starších mačiek sa o mňa nepostará." Ďalšia slza. ,,Som hladný, ale neviem, čo môžem zjesť, lebo som sa to nikdy nenaučil." Slzy sa mi kotúľali po lícach, cez moju bradu, dole krkom, nemohol som prestať, a nedokážem si to vysvetliť. Moje oblečenie bolo premočené a moje ruky boli mokré, ako som si tak utieral a utieral tvár, snažiac sa dať dokopy.
 Konečne som prerušil očný kontakt so smutným mačaťom a nabehol som do kúpeľne. Pozrel som sa do zrkadla, zúfalo sa  prísť na to, čo sa stalo a čo mi to divné video spôsobilo. Slzy boli teraz úplne všade a ja som ich nemohol zastaviť, akokoľvek veľmi som to chcel. Umývadlo plné krvi. Tak veľa sĺz. Slzy odhalujúce svaly a kosti. Moje oči a koža sa ďalej trhali v rozširujúcich sa fraktáloch, až pokým moja tvár nebol iba dotrhaný chaos. Všetko, čo som mohol spraviť, keď som padol na podlahu, bolo dúfať a modliť sa, aby to mača našlo domov.

Creepypasty.czZde žijí příběhy. Začni objevovat