Vysvětlení & pravidla

313 33 3
                         

Vítejte!

Tahle knížka byla založená výhradně za účelem toho, abychom vám - Wattpad komunitě - trochu více přiblížili náš Engagement tým a pár vybraných oficiálních Wattpad profilů, které jsou řízeny právě našimi ambasadory. Na oplátku bychom i my rádi poznali každého z vás, takže doufáme, že se k nám připojíte a zapojíte se do aktivit, které jsme si pro vás připravili.

V průběhu dubna se tu každý den objeví nová výzva, inspirace, námět na příběh nebo aktivita.

Zúčastnit se může každý! Stačí, když se připojíte a to kdykoliv budete chtít!

Jakmile bude publikováno několik prvních kapitol, všimnete si, že po vás čas od času budeme chtít napsat krátký příběh na námi zadaný námět. Každý námět se bude týkat jiného žánru.

Jak někdo z vás už možná ví, napříč Wattpadem tu máme oficiální profily - každý na jiné téma - které jsou spravovány našimi ambasadory. A byli to právě ambasadoři, kdo dali hlavy dohromady a přišli s obrovským množstvím námětů na různá témata. Z nich jsme nakonec vybrali 15 našich oblíbených, které s vámi budeme postupně sdílet.

U každého námětu budeme požadovat, abyste napsali maximálně 500 slov. Až přijde ten správný čas, měli byste napsat příběh na námi zadaný námět, publikovat ho na váš profil - buď jako samostatnou jednodílovku nebo jako další kapitolu vaší one-shot kolekce - a link na příběh nám vložit do komentářů k té příslušné kapitole.

Na napsání a zaregistrování příběhů budete mít čas až do půlnoci 6. května. Pak vaše příběhy převezme do rukou náš tým a přijde na řadu čtení a hodnocení.

Z každého námětu vybereme jeden vítězný příběh - to znamená, že vítězů bude celkem 15. Těchto 15 vítězných příběhů se pak zveřejní v jedné knize, která bude publikovaná na našem profilu!Pravidla:

1. Prosíme vás, abyste ostatní zúčastněné respektovali a komentáře ponechávali v pozitivní náladě.

2. Co se týče kapitol s náměty na příběhy, doporučovali bychom, abyste vaše odpovědi/linky k příběhům psali do jednoho komentáře, čistě pro přehled. Když ale půjde o jakoukoliv jinou aktivitu, neváhejte komunikovat s ostatními a reagujte na jejich komentáře!

3. Prosíme vás, abyste si jednotlivé kapitoly s náměty četli pečlivě.

4. Také si prosím pamatujte, že tohle je veřejný profil, určený pro všechny věkové kategorie, takže veškerou konverzaci udržujte v přijatelné rovině.

5. Zároveň vám doporučujeme, abyste si tuto knížku přidali do knihovny, aby vám neunikla žádná kapitola!Teď už zbývá jenom jediná otázka...

Teď už zbývá jenom jediná otázka

Ups! Tento obrázek porušuje naše pokyny k obsahu. Před publikováním ho, prosím, buď odstraň, nebo nahraď jiným.
Aim to Engage CZ/SK 2018Zde žijí příběhy. Začni objevovat