O OBSAHU

1.9K 111 3
                         

Pokyny k obsahu

Milujeme Wattpad a milujeme příběhy. Vyprávění příběhů je tou jedinou věcí, která nám nedá spát, a chceme, aby tomu tak bylo i u vás. Proto je naším cílem vytvořit útulné a hlavně bezpečné místo pro každého z vás, abyste mohli v klidu pracovat na své vlastní tvorbě nebo objevovat příběhy ostatních.

A právě proto se musíme ujistit, že jste plně informováni o všech typech příběhů, které můžete na Wattpadu najít, ale i o obsahu, který tu můžete nebo naopak nesmíte zveřejňovat.


Proto předtím, než na Wattpad cokoliv zveřejníte, zvažte následující kroky:

   → Příběh, který se chystáte zveřejnit – stejně tak jako všechna média, která s ním souvisí - je pro tuto komunitu vhodný a byl správně označen (více o správném označovaní příběhů se dozvíte v kapitole "s obsahem pro dospělé").

   → Příběh, který se chystáte zveřejnit, je vaším vlastním dílem nebo máte od autora příběhu oprávnění k jeho zveřejnění (více v kapitole "Materiál chráněný autorskými právy").

   → Příběh byl zařazen do správné kategorie - například Romance, Sci-fi, Fanfikce (více o kategoriích se dozvíte v kapitole "Kategorie příběhů I." & "Kategorie příběhů II.").Pravidla WattpaduZde žijí příběhy. Začni objevovat