PASTA

1.5K 131 22

Defne akşama kadar Ömer'in gönlünü almaya çalıştı ama Ömer çok kırılmıştı. Ona kabalık yapabileceğini, el kaldırabileceğini nasıl düşünebilirdi?

Defne de anlamıştı ne yaptığını. Ama iş işten geçmişti. Akşam olmak üzereydi ve Ömer çalışma odasından çıkmamıştı bile.

Defne hazırlık yapmaya başlayacaktı. Yatak odasına çıkıp dolabina bakındı. En güzel ve Ömer'in en çok beğeneceği geceliği seçti. Kırmızının en seksi tonu hakimdi. Siyah dantelleri ise müthiş bir görünüm sağlıyordu.

Ömer'in ayak seslerini duyduğunda hızla yatağa çıkıp yorganın altına sakladı bedenini. Sadece başı görünüyordu. Ömer yavaşça odaya girdiğinde elinde iki kağıt vardı. Defne'ye bakıp uyuyup uyumadığını anlamaya çalıştı. Defne bozuntuya vermeden konuştu.

"Çizimler bitti mi?"

"Evet."

Ömer direkt dolabın başına geçti. Ne ara ve neden takım elbise gitmişti?

"O takım elbiseyi ne zaman giydin?"

"Bara gitmem gerekti."

"Peki."

Ömer Defne'ye döndüğünde;

"Sen üşüyor musun niye çektin o kadar yorganı..."

"Hiiç."

Ömer gönülsüz bir şekilde dolabın yanına gitti ve eşofman altını aldı. Defne yatağın içinden çıkıp Ömer'in arkasına geçti. Ömer gömleğinin düğmelerini açarken Defne ellerini ellerinde birleştirip onu durdurmuştu. Ömer ona döndüğünde nutku tutulmuştu. Zorlukla yutkundukdan sonra şöyle bir baktı. Yavaş yavaş beliren karnı çok güzel görünüyordu.

Defne etkileyici bir ses tonuyla konuştu.

"Özür dilerim..."

Ömer derin bir nefes verip;

"Defne'm... Eğer sana yanlış bi hareketim olursa uyar beni. Ve... Şunu bil ki: ben sana el kaldırmam. Sen benim canımsın, Defne'msin. Ben sana asla zarar verecek birşey yapmam."

"Özür dilerim. Özür dilerim. Ben öyle bi an hormonlar..."

Ömer gülüp elini Defne'nin karnına yerleştirdi.

"Tamam... Affediyorum. Ama bir şartla."

"Kabul ediyorum..."

"Ne diyeceğimi daha dinlemedin."

"Her ne olursa olsun."

"Bununla çok güzel olmuşsun ama... Üstünde yokken daha güzel oluyosun."

Defne gülümseyip ani bir hareketle Ömer'in ensesinden çeketek kendine çekti. Dudakları neredeyse birbirine değecekken konuştu.

"Seni seviyorum."

Ömer tahrik edici bir ses tonuyla;

"Seni seviyorum."

Dudağına öpücüğünü koyduğunda elini Defne'nin beline yerleştirdi. Kendine çekip bedenlerini birleştirdi resmen. Bir elini de bonuna götürüp başını kendine daha da yaklaştırdı ve tekrar öpmeye başladı. Defne karşılık verdiğinde yatağa doğru ilerlemeye başladı. Yatağın yanına geldiklerinde Defne Ömer'i kendine çekerek yatağa yattı.

Gömleğinin düğmelerini teker teker açarken Ömer'in elleri ise Defne'nin bacaklarını geziyordu.

Tüm düğmeleri açtıkdan sonra gömleği kollarından sıyırdığında kolunu boynuna sardı. Ömer, Defne'nin saçlarını boynundan çekdikden sonra başını oraya gömüp onlarca kez öpücüğünü koydu.

NABER BARMEN? Bu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!