AŞK HER ŞEYİ AFFEDER Mİ? ~ ÖZEL BÖLÜM FRAGMANI

2.8K 197 28

Merhaba canlarım <3

AŞK HER ŞEYİ AFFEDER Mİ?'nin özel bölüm fragmanıyla karşınızdayım. :) 1-2 hafta içinde çok uzuuuun bir özel bölüm sizlerle olacak. :D

Bu arada ben yarın İSTANBUL TÜYAP KİTAP FUARI'nda olacağım. <3 Saat 14:00'da EPHESUS YAYINLARI  standında 3 kitabımı da imzalıyorum. <3 Üstelik çok da güzel sürprizler hazırladım sizler için. Üç kitabımızın da özel ayraçları yarın fuarda sizlerle olacak. <3 Tabii fotoğraf çekilirken kullanmak üzere yaptırılan özel konuşma balonlarımız da öyle :D Multimedyada fuar sürprizlerimi görebilirsiniz. :D İmza detaylarımı da öyle... <3

Unutmayın yarın saat 14:00'da EPHESUS YAYINLARI standında... <3 Salon 2, Stand 2413... <3 Çıkın çıkın gelin. <3

Şimdi sizi ÖZEL BÖLÜM FRAGMANI'mızla baş başa bırakıyorum ve çok yakında Demir ve Burcu'nun özel bölümünde yeniden bir araya gelmek dileğiyle diyorum.

Hepinizi çooook seviyorum. :*

AŞK HER ŞEYİ AFFEDER Mİ? ~ ÖZEL BÖLÜM FRAGMANI

Oops! Bu görüntü içerik kurallarımıza uymuyor. Yayımlamaya devam etmek için görüntüyü kaldırmayı ya da başka bir görüntü yüklemeyi deneyin.

AŞK HER ŞEYİ AFFEDER Mİ? ~ ÖZEL BÖLÜM FRAGMANI

"Bienvenue au Château de Chambord!"

Kapımı nazikçe açıp, beyaz eldivenli elini bana uzatan yaşlı adama gülümsedim. "Merci beaucoup! Vous êtes très gentil," dedim arabadan usulca inerken. Arkamdaki homurdanmayı duyduğum anda ise kaşlarımı çatarak başımı sesin sahibine çevirdim. "Yine ne var, Demir?" diye sordum sesimdeki öfkeye engel olamayarak. Yol boyunca her şeye bir kulp takmasından yorulmuştum. Elinden gelse beni bir çuvala koyup kimseye göstermeyeceğini düşünüyordum.

"Ne demek ne var? Elin VIII. Louis kılıklı herifiyle ne biçim konuşuyorsun sen?"

Üzerimdeki ince trençkotun kemerini bağlayıp, ciğerlerime derin, sakinleşmemi sağlayacak bir soluk çektim. "Yalnızca teşekkür ettim," dedim bakışlarımı onun hırçın bir okyanusu andıran gözlerine sabitlerken.

"Yalnızca teşekkür falan etmedin. Ne o öyle çok naziksiniz demeler falan?"

Onun dişlerinin arasından sinirle konuşması üzerine içimdeki öfke daha da büyüdü. "Nezaket, Demir... Ama senin gibi bir odunun anlayamayacağı bir şey bu tabii! Ayrıca şunu söylememe izin ver. Adam neredeyse 85 yaşında! Yani VIII. Louis olamayacak ve senin kıskanman için ortaya bir sebep sunamayacak kadar yaşlı..."

"Neyse ne! Yaşı başı beni ilgilendirmiyor. Kimse benim karıma öyle sırıtarak baktığı yetmiyormuş gibi, bir de elini tutamaz."

Kollarımı göğsümde birleştirdim. "Kavga etmek mi istiyorsun? Burada? Fransa'nın neredeyse en güzel yerlerinden birinde... Bu büyülü şatoda?" Ona doğru adım atıp bir nefes kadar yakınına geldim. "Eğer istediğin buysa, bana birkaç dakika ver," dedim soluğum onun dudaklarına çarparken. "Sana tırnaklarımı göstermek için bizi odamıza çıkarmalarını beklemeyi tercih ederim. Canın kavga istiyorsa, pekâlâ Demir Aras! Seni mağlup edeceğim bir kavgaya girmek beni inanılmaz mutlu eder. Her zamanki gibi..."

Dudakları çapkın bir alaycılıkla kıvrılıp o taptığım çizgileri ortaya sererken, iri elleriyle belimi sertçe kavradı. Beni kendisine bastırarak devasa bedenindeki gücü hissetmemi sağladı. Sanki hiç aklımdan çıkıyormuş gibi... Bakışları bir anlığına, istemsizce araladığım dudaklarıma kaysa da yeniden gözlerime döndü.

"Her kavgamızın nasıl ve nerede sonlandığını hatırlıyorum da..." dedi dudaklarını dudaklarıma sürterken. "Yatağımda, kollarımda, altımda, üzerimde, sırtın bana dönük halde ya da gözlerin gözlerimde... İnlemelerin, çığlıkların, aklımı oynatmama neden olan o sımsıkı sıcaklığın..." Kalçamı arkamızda yaşlı görevlinin durduğuna aldırmadan hoyratça sıktı. Gözlerim kızgınlıkla açılıp, dudaklarımdan ufak bir şaşkınlık nidası çıktığında, Demir'in son sözleri içimi onu gerçekten yenme isteğiyle doldurdu. "Tüm bunlar bir araya geldiğinde... Sanırım mağlup olan ben olmuyorum, küçüğüm." Alt dudağımı sertçe kıstırdıktan sonra beni sımsıkı saran kollarını serbest bıraktı. "Daimi galibiyet bana ait! Çünkü her defasında seni fethediyorum."

"Allah'ın kaba öküzü!"

*********

Sosyal medya hesaplarım;

Facebook grubumuz: Burcu Büyükyıldız'ın Kaleminden

Facebook Sayfamız: Burcu Büyükyıldız

Iınstagram: @ burcubuyukyildiz / @ burcubuyukyildizromanlari

snapchat: burcubykyldz

twitter: burcubyildiz

AŞK HER ŞEYİ AFFEDER Mİ? - Sonsuza Kadar Serisi 1 (KİTAP OLDU)Hikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin