פרק 22

381 32 1

פרק 22

לאחר שמיה הבינה שלא תצליח לקרוא היא החליטה לוותר על כך וסגרה את הספר והניחה אותו על השולחן שלה.

והיא נקשה על דלת חדרו של ג'וש, שפתחת לה הוא נראה משעומם ובחדרו דלקה הטלווזיה, "היי" היא חייכה והוא חייך בחזרה, מיה נכנסה לחדר והוא נכנס גם "אכפת לך שאני ישאר פה, אני לא מצליחה לישון?" היא ידעה את תשובותו אך בכל זאת חיכתה לשמוע זאת ממנו, הוא הינהנן ומיה חייכה בהכרת תודה, היא התיישבה על המיטה שלו והוא ישב לצידה, והם צפו ביחד בתוכניות, מיה "ג'וש החדר שלך קפוא" היא אמרה בתוכחה הוא רק הביא לה שמיכה ואת השלט של המזגן, מיה כיוונה את המעלות והתכסתה עד שהחדר התחמם. שהסרט נגמר מיה וג'וש שניהם נרדמו.

מיה התעוררה ראשונה וראתה שג'וש חיבק אותה זרועתיו חיבקו אותה וקריבו אותה עליו, היא הרגישה מוגנת ולרגע אפילו רצתה להישאר שם מחובקת בזרעותיו ומוגנת, אבל היא התעשתה וזריזות השתחררה מבין זרועתיו, ונעלמה לחדרה, והחליטה בינה לבין עצמה להגיד לו שחזרה לחדרה לאחר שהסרט נגמר.

היא התלבשה בזריזות וג'וש נקש על חדרה וקרא "מיה" הוא התכוון לפתוח את הדלת אך מיה אמרה "אני ערה,דקה אנני מתלבשת" מיה נעמדה מול המראה והביטה בבואתה היא נשמה עמוק העלתה חיוך על פניה ופתחה את הדלת "בוקר טוב" היא אמרה בחיוך "בוקר טוב, איך ישנת?" היא הינהנה ואמרה "טוב"

ג'וש "את מוכנה, נצא?" היא הינהנה והם יצאו מהחדר לכיוון חדר האוכל, שם בוודאי היה האציל בריאן.

זהותRead this story for FREE!