Pamuk parmaklar oy ve yorumlara...

Keyifli Okumalar...

"İnci!" Altay'ın sesiyle bir çift alev topuna dönen mavi gözlerle karşılaşmam bir olduğun da Tarık"Sanırım abin seni almaya gelmiş... " diyerek  belime sarılıp beni sahiplenircesine iyice kendine çekti. Yaptığı sadece Altay'ın tepkilerini ölçmekti. Ancak Altay'ın yüz ifadeside kıskançlıktan çok öfke vardı. Tarık'ı diri diri toprağa gömebilirdi. Ve ben sözlerimle öfkesini iyice doruklara çıkardım.

"Gerek yoktu ben yolu bulacak kadar büyüğüm,şimdi gidebilirsin."

Altay burnundan soluyarak hızla yanıma gelip beni kolumdan çekiştirmeye başladığın da iyice sinirlenmiştim.

"Bırak beni sen kim oluyorsun da bana böyle davranıyorsun. Abim bura da olduğumu biliyor. Bu yüzden uzak dur  benden."

" Yürü" Tarık Altay'ı engellemeye kalkışınca sert bir yumruk yüzüne indirmesiyle burnundan kan akmaya başlamıştı.

"İnci ben iyiyim. Sen git sonra seni ararım."

Altay elimi o kadar sıkı tutyordu ki canım yanmıştı. Arabaya varınca beni arabaya bindirip kapıyı üzerine sertçe kapattı. Kapıyı kilitlemeyi de ihmal etmedi.

"Çıkar beni buradan" diye cana vurduğum da Altay çılgınlar gibi bir sağa bir sola gidiyor saçını öfkeyle çekiştiriyordu. Bir süre sonra araba binip yüzümü buz kesen eliyle sertçe kavradı. Bu sıcak hava da içim üşümüştü.

"Bana onunla yatmadığını söyle" dedi kelimelerin üstüne basa basa... Tanrım eğer Tarık'la konuşmalarınızı duyduysa her şeyi yanlış anlamıştı. Ama umurumda değildi. Beni sadece güzel zaman geçirmek için arzuladığını söyleyen kendisiydi.

"Sana ne! İstediğimi yaparım. Hem senin ne işin var bura da? Geldiğin yere geri dön. O kadının koynundan bu kadar erken çıkmana şaşırıyorum."

"Sen... Ne.."

"Abimin telefonunda konuşurken artık nasıl durumdaydınızsa sesi bana kadar ulaştı."

"Sende o yüzden gidip Tarık'lamı yattın. Sırf seni  reddettiğim içim. Nasıl böyle bir şey yaparsın?"

"Bana bağırma tamam mı? Aklı başında yaptığımın  sorumluluklarını alacak yaştayım. En azından senin gibi tek gecelik ilişkiler yaşamayacağım. O beni seviyor bana değer veriyor. Bu gün bir kez daha bana fazlasıyla gösterdi." Dediğim an Altay öfkeyle dudaklarıma kapanmıştı.  Beni hoyratça öperken canımı acıtmak her şeyi deniyordu. Onu kendimden zorla da olsa  uzaklaştırıp yüzüne oldukça sert bir tokat attığım da şaşkındı. Benden böyle bir hamle beklemiyordu. Karşısında mum gibi eriyeceğini düşünmüştü her halde. 

"Sakın bir daha bunu deme. Ben senin bir anlık zaafın değilim. Bu gün itibariyle senin için hissettiklerimi çocukluk olarak nitelendiriyor ardıma bırakıyorum.  Artık geleceğim başka biriyle..." deyip "Kapıyı aç" diye de ekledim.  Altay direksiyona var gücüyle vurup otomatik klidi açtığın da hızlıca arabadan inip koşarcasına Tarık'ın yanına giderken göz yaşlarım bana eşlik ediyordu. Nefes nefese yata vardığım da  Tarık koltukta oturuyordu,  mavi tişörtü kan içindeydi. Yanına gidip ona sıkıca sarıldım.

"Özür dilerim. Benim yüzümden seninle yattığımı düşünüyor." Deyip hıçkırıklara boğuldum.

" Deyip hıçkırıklara boğuldum

Fırtına Esintisi(Fırtına Serisi2)Bu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!