Prológ

828 107 0


Harry 

Volám sa Harry Styles. Mám 20 rokov. Študujem prvý ročník psychológie v Londíne.  Som posledný a najmladší zo vznešeného druhu ľudí . Som Alfa. Viem to od svojich 12 rokov. Moji rodičia si na to potrpeli, pretože náš druh vymiera. Neviem koľko je nás presne, no zdá sa, že viac ako 10 takýchto rodín už neexistuje. 

Rodičia sa snažia nájsť rodinu, kde žijú nejaké omegy približne v mojom veku, no ja už ani neviem, či niekto taký existuje. Prestal som dúfať v to, že nájdem svoju spriaznenú dušu

Preto som si povedal, že by som si mal nájsť niekoho normálneho - Betu. 

Zaregistroval som sa na jednej zoznamovacej stránke menom Made for me. Možno nájdem niekoho, koho budem mať rád aj, keby bol len Beta. 


Louis  

Volám sa Louis Tomlinson. Mám 18 rokov. Som v treťom ročníku na strednej. Som iný. Iný ako moji kamaráti. Som Omega. Nikomu som to ešte nepovedal. Hanbím sa za to. Mám sestry, ale tie sú normálne. Moja mama je ako ja. A otec? Ten patrí do inej skupiny - Alfa. Neviem, či je otec rád že je zo mňa Omega, no bude sa s tým musieť zmieriť. 

Vraj Omegy a aj Alfy majú nejaké obdobie raz za mesiac, ktoré trvá približne jeden týždeň. Ja som ho zatiaľ ešte nemal a moja mama sa o mňa bojí. Bojí sa, že nebudem môcť priviesť na svet podobný druh ako som ja, či môj otec. 

Zaregistroval som sa na jednej zoznamovacej stránke v zmysle nájsť svoju spriaznenú dušu


Ahojte!!!! Môj prvý texting + A/B/O dokopy. Neviem, či sa vám to bude páčiť. Budem len dúfať. Prepáčte za chyby. Ďakujem za prečítanie. Majte sa a Užívajte!!!

Made for me/Texting + A/B/O - LarryRead this story for FREE!