Prolog

334 30 5


Marinett

Som Marinett Dupaing-Cheng. Je mi 17 rokov. Už je to rok čo som utiekla. Teraz som na Slovensku bývam u jednej kamarátky čo som ju raz stretla v Paríži. Má 15 rokov a žije v Zálesí pri Bratislave. Volá sa Ema. Doučuje ma Slovenčinu aby som trochu ovládala ich národný jazyk. Ja som utiekla kôli tomu lebo ma pred celou triedou strapnila Chloe. Ja som to nevidržala a tak som si kúpila letemku a v noci som zmizla na letisko. Všetky veci som si zbalila. V Paríži som si ešte rýchlo vybavila novú sim kartu aby sa mi nemohli dovolať. Tikki ma chápe. Na Slovensku je so mňou a máme sa dobre. Mám na Mistra Fu číslo aby som bola informovaná čo sa deje.

Adrien

Od vtedy čo Chloe strapnila Marinett tak Marinett utiekla z domu a od Mistra Fu viem že Beruška utiekla a je v inej krajine. Mistr Fu mi dal miracula Volpiny a Želvieho muža. Ja som miraculum Volpiny dal Alya a maraculum Želvieho muža som dal Ninovi. Každy z nás vie kdo je ten druhý pod maskou. No ale nikto nevie kdo je Beruška. V každých novynách sú napísane alebo v tv novinách je povedané že či sa naša Beruška vráti. Iba Alya vie aby akuma bol slabý ale nevie ho očistiť ako Beruška. Každý z nás dúfa že sa Beruška vráti.

Alya

Teraz som superhrdinka menom Volpina. Skončila som s Berublogom lebo Beruška odišla. Už je to rok. Mne, Adrienovi a Ninoi je už 17 rokov. Marinetr pred rokom utiekla.

Nino

Ja som superhrdina Želví muž. Každý deň večer sa všetci ľudia zhromaždia pri Eifelovej veži a spomíname na časy keď tu boka Beruška.

Návrat Berušky        Read this story for FREE!