Prolog

772 107 42

posłuchajcie tego koniecznie, pierwsza minuta piosenki idealnie opisuje to opowiadanie

-Boisz się? -zapytał z czułością, patrząc mi w oczy, gdy zdejmowałem koszulkę.
-Nie. -mruknąłem cicho, chociaż w rzeczywistości bałem się jak cholera. Tak naprawdę myśl o tym co niedługo mnie czeka stresowała mnie niesamowicie, jednak nie chciałem dać tego po sobie poznać.
-Każdy boi się tego pierwszego razu.-odpowiedział starszy mężczyzna, biorąc ode mnie moją koszulkę. -Na początku jest trochę niezręcznie, ale gdy już będziesz wiedział co i jak to będzie dużo lepiej, zobaczysz.- dodał, biorąc kolejne części mojej garderoby do ręki. W odpowiedzi kiwnąłem tylko głową, spojrzałem w sufit i zacząłem liczyć plamki znajdujące się na nim, by zająć myśli czymś innym.
-Masz coś jeszcze do prania? -zapytał ojciec, wkładając do pralki moje ubrania z kosza i koszulkę, którą mu wcześniej podałem.
-Nie, to wszystko. Daj mi już te ciuchy.-powiedziałem zniecierpliwionym tonem, biorąc z podłogi miskę z mokrym praniem i od razu ruszyłem w stronę wyjścia z łazienki.
-Tylko powieś te ubrania obok siebie, a nie tak jak ostatnio. I pamiętaj, pierwszy raz w nowej szkole to nie koniec świata, Sehun!- krzyknął ojciec, zanim drzwi zdążyły się za mną zamknąć.
Może i pierwszy raz w nowej szkole nie jest końcem świata, ale pierwszy raz w szkole w Chinach jest.

Nazywam się Oh Sehun, mieszkam w Chinach od dwóch tygodni i pojutrze zaczynam tu szkołę, nie znając ani słowa w tym języku.


♡♡♡

Hej, zapraszam Was wszystkich serdecznie na moją nową serię! ❤
Tym razem postaram się ją pielęgnować, mam już plany na kolejne rozdziały, także jestem dobrej myśli XD

Pierwszy i kolejne rozdziały wstawię jak pod tym będzie trochę wyświetleń, gwiazdek i komentarzy, żebym wiedziała, że mam po co to robić. :/

Zachęcam wszystkich do komentowania, nawet jednym słowem, bo jest to moje drugie opowiadanie i chcę wiedzieć, czy wam się podoba, czy nie; co zmieniać, co dodać i tak dalej. Krytykę przyjmuję na klatę ♡


Language of love Przeczytaj tę opowieść za DARMO!