ÖKÜZ MALİK!

Yaşadığım şoku atlatmak adına birkaç derin nefes çektim. O Zayn manyağı, şizofreni, delisi Henry’ye yumruk atmıştı! O kimdi? Sahiden kimdi o?! Kimdi ki insanlara acı çektirebiliyordu? Yumruğun Henry’yi o kadar da sarsmadığının farkındaydım ama ben beynimden vurulmuşa dönmüştüm. Henry birkaç adım geride durdu ve bir anda Zayn’in yakasına yapıştı. Olayın yarısını ben de görememiştim. Sahiden, neydi bu hız? İnşallah Henry bu deliye dersini vereyim derken kendine zarar vermez. Dayanamam valla.

“Seni gebertirim.”

Henry sözleri gayet sakin söylemişti ama Zayn’in yakasına yapışmasını ve burnundan solumasını sayarsak ruh hali pek öyle değildi. Zayn de aynı şiddetle onun yakasına yapıştı.

“Denemeye ne dersin?”

İşin sonu pek iyi yerlere varmıyordu. Benim araya girmem şart olmuştu.

“Henry, Allah aşkına bırak şu şizofrenin yakasını. Ayrıca sen, ne deresin var senin Henry’yle ha?!”

O beni umursamadan gözlerini tekrar Henry’ye dikti. Henry ise bana bakıyordu. Allahtan hala beni düşünen insanlar vardı.

“Elisha benimle geliyor.”

“O hiçbir yere gitmiyor.”

“Buna sen karar veremezsin.”

“Hadi görelim.”

İkisi de aynı anda bakışlarını bana çevirdi. Ay, iki yakışıklı adam arasında seçim yapan bir prenses gibiyim. Peki bu iki yakışıklı arasından hangisini seçeceğim?

QANDIRDIM. ZAA XD

“Henry beni götürecek Zayn.”

Zayn sinirle bileğime yapıştı.

“Nereye gittiğini sanıyorsun? Ben istemeden hiçbir yere gidemezsin.”

Henry karışacaktı ama o yeterince kahramanlık yapmıştı. Sıra bendeydi.

“Sen kendini ne sanıyorsun ya?! Buraya gelip istediğine ahkam kesemezsin. İstediğim adamla, istediğim yere, istediğim zaman giderim. Bu sadece ama sadece beni ilgilendirir. Deli, manyak, şizofren, kızlara acı çektirmekten zevk alan bir adamı değil.”

“Bu doğru, kızlara çok iyi acı çektiririm.

Özellikle de ‘çok iyi’ kısmını vurgulaması beni az korkutmadı değil ama durmayacaktım. Aksine üstüne gidecektim. Yanımda Henry vardı. O yanımdayken kendimde yeterli gücü bulabilirdim.

“Olabilir ama ben bu kızların arasında değilim.”

Bebeğimi Benden Alamazsın..!Bu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!