Giriş

569 15 0
                         

İlk yazdığım Hayatı Kolaylaştırıyorum kitabından sonra yazılarıma online olarak devam ettim. Onları tekrar toparlamak gibi bir niyetle yazmamıştım. Ancak bu akşam birden bire içimde yazdıklarımı yeniden kitap haline dönüştürme arzusu ortaya çıktı. Artık yaşamda yol alma şeklim ruhumun arzusuna uyarak yol almak. Bu nedenle bu kitabı oluşturmadan önce ruhumdan ve Başmelek Cebrail'e 'ruhsal olarak bunu yapmam uygun mu' diye sordum. Gelen cevabın 'evet' olması üzerine hemen oluşturmaya başladım. Giriş bölümü için Başmelek Cebrail'den bir sunum için ricada bulundum. Şimdi Başmelek Cebrail bize neler söyleyecek?

" Sevgili Yasemin,

Melekler ve diğer ışık varlıkları dünyanın yükselişi için insan formunda olan sizlere sürekli olarak yardımlar sunuyor. Senin de açıklama bölümünde yazdığın gibi unutma perdesinin işlevi gereği bir çoğunuz bizimle olan iletişiminizi algılayamıyorsunuz. Algısı açık olmayanlarla çoğunlukla rüya boyutunda ya da sizin tesadüf dediğiniz işaretler yolu ile sizlerle iletişimde oluyoruz.

Dünyanın frekansı ve insanların frekansı yükseldikçe direkt iletişime geçiyoruz. Bizim mesajlarımızı diğer insanlara ileten herkesle iletişimde olmaktan bizler çok mutluyuz. Bizimle iletişimde olan ve bizden yardım eden herkesle de sevgi ve ışık dünyasını paylaşıyoruz.

Biz sana ilk kitabını yazdırmak için yolda gördüğün o kalemle neden işaret verdiğimizi hiç merak ettin mi? Bu soruyu sana sorduğumda şu an düşünüyorsun, daha önce hiç aklına gelmemişti. Bizimle iletişimdeydin, biz sana o uyarıyı yapmasaydık sen sadece içsel olarak bizimle iletişimde olacaktın. Bizim bilgimizi insanlara iletmeyecektin. Sen o yazıları yazarken kimi zaman kendi dünyasal bilgini paylaştın kimi zamandan bizim katibimiz oldun. Biz bir çok insanın bize ulaşmasını istiyoruz. İnsanların düşüncelerini önemsemeden bizi her ortamda anlattın, yazdın. Sana verdiğimiz sevgiyi ve cesareti kullandın. Geçmişte neler yaptığını ve gelecekte de neler yapacağını fark etmen için yazdıklarını yeniden kitaba dökmen için dün gece rüyanda sana bilgiyi verdik. Rüyanda okunan metin daha önce hiç yazılmadı. O şimdi yazılacak.

Ben koşulsuz sevgi varlığıyım. 

Bunu unutarak yaşadığım deneyimlerle ben cesaretimi sergiledim. 

Yaratan'ın zaman zaman beni yalnız bıraktığını düşünerek yol almayı seçtim. 

Varlığımı hatırlamayı seçiyorum.

Özümü bilmeyi seçiyorum.

Koşulsuz sevgiyi yaşamımın her alanında her şartta deneyimlemeyi seçiyorum.

Ben koşulsuz sevgi varlığıyım.

Beni bana hatırlatmak için üzen herkesi bağışlamayı seçiyorum.

Kendimi ve yaşamımda var olan herkesi koşulsuz bağışlıyorum.

Koşulsuz sevginin ne demek olduğunu tüm hücrelerimle bilmeyi seçiyorum.

Ben koşulsuz sevgi varlığıyım.

Evet, sizlere yükseliş armağanımız koşulsuz sevgi duası. İnsanlık olarak titreşiminiz çok arttı. Sizi varolduğunuz halden uzak tutmaya çalışan herkes, her olay ve her bilgiden uzak durmanız ruhunuza hizmet eder. Bu duayı her gece okumaya devam ederseniz. Özünüzde olan koşulsuz sevgiyi yaşamınızda tezahür ettirirsiniz.

Bana bu armağanı sunmamda aracı olduğun için teşekkür ederim.

Ben Baş Melek Cebrail, ruhunuzun ilhamını her an size sunuyorum.


Hatırla!Hikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin