İşte şimdi felaket vaktiydi.

Sinirle ellerimi kaldırarak onu itip kakmaya başladım.

“Bıraksana telefonumu be!”

Oysa beni ve sırtına inen -muhtemelen canını hiç acıtmıyordu- yumrukları takmadan Henry’yle konuşuyordu. Henry’ininkileri duyamasam da Zayn’in dedikleri duyulur biçimdeydi.

“Sen kimsin ve Elisha’yla nasıl bir ilişkin var?”

Sana ne be öküz! Ay inanamıyorum. Henry bana küsmezse iyidir. Ah, biricik aşkım.

Aşkım?!

Ona karşı hoşlanmak gibi ve aşkı andıran yani hafif onun gibi bir nevi adı aşk olan şeyleri hissettiğimi anlattığımı hatırlıyorum. Anlatmadıysam da biliyorsunuz işte uzatmaya gerek yok.

“Sana ne?”

Kim bilir Henry nasıl bir soru sordu da Zayn bu cevabı verdi? Allah’ım, sen beni ve Henry’yi koru.

“Öyle mi? ne yapacakmışsın?”

Ah şimdi ağlayacağım! Ne konuşuyorlar ya bunlar? Ah Henry ah. Hadi bu beyinsiz, sen ne diye bununla kafa buluyorsun ki? Bir anda Zayn’in kalın sesini duydum. Çok bir şey değil canım. Evin adresini veriyor alt tarafı. Dur biraz…

EVİN ADRESİNİ Mİ VERİYOR?!

Şuracıkta ölüp gebersem dua edecek bir duruma düştüm. Henry sinirlendiğinde dağ taş dinlemezdi. Direk dalardı. Benim tatlı kişilikli aşkım. Henry’yle çıkmadığımdan da bahsetmiştim her halde? Benimki bir nevi platonik gibi bir şey. Sövüp durmayın be. Biliyorsunuz işte artık. Zayn’in sinirle telefonu kapatma sesinin geldiğini duydum. Sinirden elanın en koyu tonuna bürünmüş gözlerini gözlerine dikti. Pekala, itiraf vakti. Bu çok korkutucuydu.

“Bu. Çocuk. Kim.”

Bende sinirle onun üzerine yürüyerek yakasına yavaşça yapıştım.

“Sana. Ne.”

Sanırım fazla abarttım. En azından bir kıza tecavüz edip ondan çocuk yapıp 2 yıl sonra gelip tehdit ederek evine zorla alan bir çocuk için. O da bunu anlamış olacak ki boğazımı alıp beni evin duvarına hızla yapıştırdı.

“Bir daha seninle konuştuğumda bana adam gibi cevap vereceksin.”

Nefesim kesilse de ben çok laf sokan bir insandım.

“Ben sadece adam gibi olanlara adam gibi cevap veririm.”

Ona kızamam yani ben olsam bende sinirlenirim.

Bebeğimi Benden Alamazsın..!Bu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!