Helö.

Veliaht 2 kitaptan oluşacak çünkü çok bölüm var biliyosunuz. Ayrıca kapakta normalde model kullanmak istememe rağmen model olacak. Nedeni ise modeli görünce Meriç'e benzetmem. Ayrıca ulaşılabilir biri. Eminim sizde seveceksiniz. Aynı zamanda imza günlerinde de yanımızda olacak. Çıkış tarihi belli olur olmaz haber vereceğim. Ama bu ay içerisinde olacak gibi. Beklemede kalın.

Bazılarınız Vini oldun deyip duruyor ama sizlerde biliyosunuz ki Vini Kötü Çocuk'un kapağında var ve Vini'yi kullanmam/kullanamam.

Siz Meriç'i hala Vini olarak hayal edebilirsiniz problrm değil ama Oğuzhan'a kırıcı yorumlar yapmayın lütfen

Oops! Bu görüntü içerik kurallarımıza uymuyor. Yayımlamaya devam etmek için görüntüyü kaldırmayı ya da başka bir görüntü yüklemeyi deneyin.

Siz Meriç'i hala Vini olarak hayal edebilirsiniz problrm değil ama Oğuzhan'a kırıcı yorumlar yapmayın lütfen. Düşüncenizi bana Veliaht'ın instagram hesabından yorum atarsanız hepsine cevap vermeye çalışıyorum. Beni etiketleyin yoruma veyahut. Oğuzhan ben olacağım demedi biz seçtik onu. Birazcık ona ve bana güvenin lütfen. İyi birşeyler yapmaya çalışıyoruz. Sonucu bende merak ediyorum. Sizin ve benim içime sinmezse kapağı değiştirebilir yayınevi diye düşünüyorum. Bu yüzden bana güvenin. Hiçbirinizi üzmek istemiyorum ama herkesi mutluda edemiyorum. Kiminiz Oğuzhan'ı çok sevdi kiminiz ısınamadı ama her şey düzelecek inşallah.

 Kiminiz Oğuzhan'ı çok sevdi kiminiz ısınamadı ama her şey düzelecek inşallah

Oops! Bu görüntü içerik kurallarımıza uymuyor. Yayımlamaya devam etmek için görüntüyü kaldırmayı ya da başka bir görüntü yüklemeyi deneyin.

Özek bölüme gelirsek. Ateş ile birlikte yb atacaktım ama düğün vardı ve şuan yine düğüne gidiyorum Kocaeli'ye. Grand Körfez Hotel'de olacağım.  En kısa zamanda özel bölüm atacağım merak etmeyin. Sizleri çok seviyorum. Öpüyorum. En kısa zamanda görüşmek üzere :*

Veliaht (Raflarda)Bu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!