15. BÖLÜM

70.4K 1.6K 40

SLM....BOMBA GİBİ BİR BÖLÜMLE GELDİM...BÖLÜMÜN SONUNDA DÜŞÜNCELERİNİZİ BEKLİYORUM :D BÖLÜM GECİKMİŞ OLABİLİR BUNUN İÇİN ÖZÜR DİLERİM FAKAT SINAVLARIM BAŞLADI..RESMEN BEN DEĞİL SINAVLAR BANA GİRİYOR :D NEYSE HAFTADA MANESEF 1 BÖLÜM ATABİLİYORUM AMA UZUN YAZMAYA ÇALIŞIYORUM..ÇOKMU KONUŞTUM NE..NEYSE İYİ OKUMALAR...LÜTFEN OKUYANLAR VOTEDE VERDİN :( AZICIK EMEĞE SAYGI OLUR

Şaşkınlığım sürerken Cansu gülümsüyordu. Miraza dönüp ''ne oluyor?'' bakışı attım.

 

--Cansu temin bileğini burktu. Bende yardım ettim. Eve bırakmamızı rica etti. 

 

Sinirlenmeye başlamıştım. Cansunun oyun oynadığı her halinden belliydi. Miraz bunu anlayamayacak kadar aptalmıydı? Sinirle Miraza bakarden Cansunun sesini duydum. 

 

--Özür dilerim rahatsız etmek istemezdim..

 

En masum haliyle Miraza bakarken arabadan inmeye çalışıyordu. Sonra ufak bir çığlık atıp miraza tutundu. Bileğini tutarken biranda Mirazın koluna yapışmıştı. Miraz bana öfkeyle bakıp

 

--Ne rahatsızlığı? İstersen bir doktora gidelim. Bakayım nasıl olmuş?

 

Eğilip Cansunun bileğini tuttu ve ovmaya başladı. Cansu ise ona dahada yaklaştı. Ben olanları şaşkınlıkla izlerken miraz konuşmaya başladı.

 

--Pek şiş gözükmüyor.

 

--Ya çok ağrıyor.Arabaya binemeyeceğim sanırım. Yürüyemiyorum. 

 

Miraz onu kucağına alıp arabaya doğru götürdü ve ön koltuğa oturttu. Bana dönüp ''hadi bin'' dedi. 

 

Onu kucağında taşı bana emir ver..!! Tanıştığımız süre boyunca bana böyle nazik ve ilgili davranmamıştı. Gözyaşlarımı geriye itmeye çalışırken gözüme bir taxi çarptı. Miraza baktığımda arabaya binmişti. Hızla taxiyi durdurup içine atladım. O anda miraz arabadan çıkmış bana sinirle bakıyordu..

 

--Siz gidin ben tek başıma giderim. .......dedim ve taksiciye sürmesini söyledim. Artık rahatça ağlayabilirdim. Gözümden akan yaşlara aldırmadan ağlamaya devam ettim..

 

--Hanfendi iyimisiniz..

 

--Te...teşekkür ederim iyiyim..

 

Aslında değildim. Evin adresini verip arkama yaslandım. Ben yapacağımı biliyordum. Evin önüne geldiğimizde taksiciye beklemesini söyledim. Koşar adımlarla eve girdim. Yatak odasına girip üzerimdekilerden kurtuldum ve üzerime en mini straplez deri elbisemi giydim. Saçlarımı salıp siyah ağırlıklı bir makyaj yaptım. Tam aşağıya inerken telefonum çalmaya başladı. Arayan tabikide Mirazdı. Umursamadım. Telefonu tamamen kapatıp çantam attım. Siyah topukluları ayağıma geçirdim ve hızla evden çıktım. Taksiye bindiğimde adam biraz şaşırsada bozuntuya vermedi. Hava neredeyse kararmıştı. Barın önüne geldiğimizde kalabalık olduğunu farkettim. Hayatımda hiç içki içmemiştim. Bugün bu kuralı çiğneyecektim..İçeriye girdiğimde erkeklerin beğeni dolu bakışlarının altında yürümeye devam ettim. Bir bar taburesine oturdum. Barmen bana tek kaşını kaldırıp bakınca tekila dedim.Bana hızla bir bardak verirken yanıma yakışıklı biri oturdu. Takmadım..Tekilayı bir dikişte içtim. Boğazım yanmıştı. Ben ard arda 8 tekila içmiştim ki yanımdaki kişi konuştu..

TÖRE (askıya alındı)Bu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!