Uzun zamandır burada olmadığımın farkındayım. Bu konu hakkında üzgünüm ama telafi edecek bir bölüm yazacağım merak etmeyin. Sizelere anlaşmış olduğum Agapi yayınlarının ve benim bir kaç maddelik olan duyurumuzdan bahsedeceğim.

1. Bu duyurudan sonra mutlaka yeni bölüm paylaşağım. Aklımızda kitap oluyor artık yeni bölüm gelmez diye bir düşğnce olmasın.

2. Kitap baskıdan çıkana kadar bölümler burada duracak kaldırmayacağım.

3. Talebin çok olduğu her ilde imza günlerimiz olacak.

4. Kitap çıkana  kadar özel bölümler gelebilir (süpriz)

5. Kitap kapağımız bu olmayacak.

6. Yayınevimiz diğer bazı yayınevleri gibi anlaşma yapıldı deyip okuyuculara sırtını dönmeyecek  sizler icin planlamış olduğumuz  süprizler olacak. Bunlardan 1 tanesi bu gün  itibariyle baslayacak.
Çok güzel bir etkinlik olacak bu içeriği  ;
         1. Bu duyuru bölümünün  altına finali sizin yazmanızı istiyorum benim kitap için yazacağım finale en yakin olan finali buraya yorum olarak yazan 50 kişiye  kitap çıktığı gün yayınevi tarafından ücretsiz hediye gönderilecektir . Bu 50 kişi arasından  en düzenli  finali yazan 10 kişiye  imzali olarak göndereceğiz.
         2. Kitabımızın kapağı paylaşılana kadar hikayemizin şuanki  kapağı ile bizim tanınıtım çalışmalarımıza  facebook / instagram / wattpad gibi sosyal medyada bizimle birlikte sürekli paylaşım yaparak hikayenin linkini paylasarak bize destek veren 50 kişiye de aynı sekilde ücretsiz hediye gönderilecek.
           3. En önemli olan bu bölümün  sonuna sizin yazacağınız final bölümünden 1 tanesini seçip  kitabımızın arkasına sizin isminiz ile bastıracağız! Bence en güzeli bu olacak. Sizin finaliniz ile benim finalim bir arada olacak. Gösterin o sihirli kalemleri bakalım!

Tabiki yayinevimizin siz ponçik okurlarıma süprizleri  bitmedi daha cok süprizimiz  olacak ve zaman zaman buradan sizlere duyuracagim.

Sizin çok ama çok bayılacağınız bir süprizimiz daha var kesinleşirse onuda duyuracağım buradan. Hepinizi öpüyorum. En kısa zamanda görüşmek üzere! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

-Agapi Yayınları ve Yazarınız *-*

Veliaht (Raflarda)Bu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!