12.část. Konec !

334 28 0

Další den v HardRock*

Abby, Justin a Ryan  seděli společně u červeného, obloukového stolu vzadu v kavárně. Olivie byla u tety Lilly .

"Tak povídej, až už to máme za sebou..." Nepřítomným pohledem promluvil Justin .

"Tak za prvé, nemusíš být na mě ak zlý, udělal jsem to proto, aby jste si uvědomili, co máte..."

Abby i Justin  se nechápavě koukli. Nejdříve na sebe, poté na Ryana .

"Měl bych to asi rozvést. Jde o to, že když si Abby  odešla Justin  byl zdrcený. Nechtěl, aby to dopadlo i teď takhle. Chtěl abyste byli vy dva spolu. Proto mě napadlo vzít Olivii a udělat tři nějaké úkoly. Ano je pravda, že jsem do tebe byl dříve velký blázen. Ale teď už ne, jen si přeji, byste si uvědomili, že vy dva k sobě patříte. Jako Alfredo  a Oreo sušenky , jako já a jídlo, jako člověk a láska. Prostě jsem jen chtěl abyste si to konečně uvědomili..." Blonďák se odmlčel a kouknul nejprve na Justina , poté na Abby.

"Chceš mi říct, že celé to trápení, bylo jen kvůli tomuhle?! To si nám to nemohl říct jen tak!" Justin zařval, možná až moc, jelikož se všichni přítomní přesunuli k jejich rozhovoru.

"Já ho chápu.." šeptla Abby.

"Cože?!" Koukl na ni Jay.

"Já ho prostě chápu, nechtěl, aby Oli vyrůstala nadále bez otce, chtěl abychom byli jako rodina." Abby se na Ryana usmála.

*O měsíc později*

Od schůzky v kavárně se toho, více než dosti změnilo. Justin a Abby bydlí spolu. Nynější fanynky to vzaly velmi dobře. Byli rádi, že se Abby vrátila, jen byl šok, že i s malou holčičkou. Když už je tu řeč o Olivii... Byla více než ráda, že její rodiče jsou spolu, že má úžasné strejdy, kteří jí mají rádi. Život to byl teď jako v pohádce...

Jistě každá pohádka má své ale. Ale myslím si, že tato pohádka měla dosti velké ALE.

                    KONEC!

Taak máme tu konec příběhu :) !Děkuji ze jste to četly .

Mom, who is my father ? Přečti si tento příběh ZDARMA!