Moji milí čtenáři,

    nemůžu uvěřit, že už je absolutní konec, protože tenhle příběh mi bude vážně chybět! Je to něco, co mi přirostlo k srdci a ještě dlouho budu vzpomínat na dny, kdy jsem si sedla k počítači a klikla právě na ''I love my teacher''. Díky těmhle řádkům, které jsem sem vepsala, jsem se hodně zlepšila v celkovém používání slov a moje spisovatelské dovednosti trochu stouply. (Podle mého to ale furt není žádná sláva).
Chci abyste věděli, že tímhle pro mě psaní ROZHODNĚ, ale ROZHODNĚ nekončí. Psát budu dál a za chvíli se blíží moje nejvíc asi promyšlená pecka, na kterou se tak moc těším. Po táboře ji asi najdete na mém profilu a světe div se, bude zase s Harrym. Bude to hodně... rozdílné, ale mě v tom zase najdete😊!

Ani nevíte, jak moc vás mám ráda, protože jste mi ukázali, že i malý človíček, jako jsem já, může psát. Myslím, že Wattpad svět je daleko upřímnější, než svět reálný. Lidé tu řeknou vše, co cítí, a nemusí to být pouze skrze řádky. Ty komenty, které jste mi psali, mi někdy, a to se to nestydím říct, až vehnaly slzy do očí, jak byly krásné! (A stále jsou). V reálném světě by jen opravdu malá část řekla, co si opravdu myslí, a zbylá, by se jen přidala k té většině, která to nebere vážně a jen si z toho utahuje.

Proto vám radím, abyste dělali to, co vás baví. Neohlížejte se na ostatní, protože až dokážou něco, v čem vy jste dobří, tak teprve pak ať něco namítají. Všechno, co píšu, je možná klišé, ale je to ze mě a je to můj svobodný názor, který má každý.
I já se mnohokrát řídila ostatními, ale šlo to jen k horšímu. Asi jsem poznala, že holt jsem v několika věcech jiná, ale jsem svá.
Jsem prostě vaše malá Mattonka!💞

❤️Miluju vás❤️

♡#I love my teacher||FF-Harry Styles#♡Přečti si tento příběh ZDARMA!