Nad dopisem jsem přemýšlela celou noc, kterou jsem samozřejmě probrečela, a došla jsem k závěru, že vůbec nevím, co budu dělat. Tak krásná slova mě bodala u srdce, protože jsem si uvědomovala, že tohle všechno vlastně končí. Proč to nemohlo skončit už tehdy v tom vězení. Proč se musel vrátit?

Ale odpověď přeci znám...

Aby se ujistil, jestli jsem šťastná a šťastnou mě udělal.

Nechci si vybírat mezi Harrym a Liamem. Chci radu. Radu od Boha nebo někoho takového. Chci, aby mi ukázal mou budoucnost s Liamem, a pak se teprve rozhodnout. Nemůžu přece Harryho znovu nechat intimně vstoupit do mého života, když mě sám od sebe odehnal. Co když mě odežene znovu? To už neunesu. Nezvládnu to!

Vstala jsem z postele a šla splnit všechny ranní povinnosti. Max se na mě koukal se zaujetím a vždy, když jsem si povzdechla, naklonil hlavu na stranu a zkoumal každý můj pohyb. Je to chytrý pes. Dokáže se do člověka vcítit, i když je to jen chlupaté stvoření, které má lidem hlídat dům. Pomazlila jsem se s ním a nasypala mu plnou misku jeho oblíbených granulí. Na sebe jsem si vzala bleděmodrou halenku, kterou jsem zastrčila do černé sukně, a přes sebe hodila ještě černé sáčko. Nazula jsem si obyčejné lakované lodičky a vyšla ven. V tom mi došlo, že jsem Draca nechala před prací, a musím tak jet Městskou Hromadnou Dopravou. Skvělé...

Zamkla jsem za sebou vrátka a znovu si hlasitě povzdechla, když jsem se otočila, abych vyrazila na autobusovou zastávku, pusa se mi samovolně otevřela dokořán.

Můj tmavě zelený Mini Cooper stál přede mnou a přes sebe měl červenou mašli. Vypadal jak nový, protože se hezky leskl a uvnitř v něm to omamně vonělo. Na Dracově kapotě ležel krátký vzkaz, a když jsem si ho přečetla, musela jsem pobaveně protočit očima.

Občas by jsi s ním mohla zajet i do autoopravny, aby ti vydržel alespoň pár měsíců. Chudák Draco je smutný, že se o něj vůbec nestaráš 😔.

Polepši se...

...jinak tě Draco nebude mít rád!

-Harry❤️

PS: Přestaň protáčet ty oči!😛

Připadám si jak  sklenice, když do mě takhle vidí. S úsměvem jsem nastartovala a rozjela se do práce. Čeká toho na mě zase hodně. Hodnocení, podepisování, vyřizování a odsouhlasovaní... Někdy se divím, že to všechno zvládám. Navíc, ta nová posila je nic moc. Můžu jí to říct sedmkrát a ona to stejně udělá blbě. Pověřila jsem ji tedy aspoň tím, aby mi uklízela kancelář a vyhazovala špatné výtisky a skripta.

V kanceláři jsem měla uklizeno a čisto, což mě mile překvapilo, a tak jsem ji za to pak musela pochválit. Čas v práci mi nikdy neutekl tak rychle jako dnes, čili jsem se v sedm večer už mohla vrátit domů.

Max mě přátelsky přivítal a společně jsme vešli do domu, který byl až strašidelně tichý. Má přibližně dvacet jedna místností a já mám ve zvyku každý pokoj prohlédnout než jdu spát. Možná se to nezdá, ale jsem strašný srab. Na bojovkách jsem vždycky musela chodit s někým, a když mě mamka nechala doma samotnou, pozvala jsem si vždycky Nialla, Zayna nebo dřív ještě Kelsie. Teď si ale nikoho z nich pozvat nemůžu, protože jsou rozlezlí po všech světadílech a Melanie je s Rodrickem na Kanárech.

Udělala jsem si večeři a pustila si nahlas televizi. Všude jsem zamkla a zakoukala se do svého oblíbeného filmu. Po večeři jsem se šla vykoupat a dala jsem si dlouhou horkou lázeň. Zabalila jsem se do ručníku a v pokoji si oblékla pyžamo. Chvíli jsem si ještě v posteli četla, ale pak se mi začaly zavírat oči,  tak jsem zhasla, objala Maxe a usnula.

♡#I love my teacher||FF-Harry Styles#♡Přečti si tento příběh ZDARMA!