Ještě jeden dneska😊❤️

   Liam odjel na týdenní pracovní cestu do Švýcarska, čili mám teď celý ten velký dům pro sebe. No, pro sebe a Maxe, protože jsem si ho tak trochu nastěhovala dovnitř.
Když tu není Liam, je dům ještě prázdnější, a tak se tu alespoň nebudu tak bát. Navíc si myslím, že my dva potřebujeme chvíli pauzu, protože od té události v obchodě, je to mezi námi nějaké napnuté. Liamovi nejspíš došlo, že to tetování nemám kvůli princi, ale kvůli člověku, který skoro zničil život jeho sestře.

Co se týče Harryho, tak toho jsem hezkých pár dní neviděla. Nevím, jestli se urazil, když jsem odešla z té kavárny nebo něco jiného, ale prostě mě to nezajímá. Nebo si snažím namluvit, že mě to nezajímá, protože by mě to zajímat nemělo. Fajn, teď jsem se v tom trochu ztratila.

Povzdechla jsem si a zaklapla notebook i skripta. Knihy, které jsem ještě nestihla ohodnotit, a papíry, které mi Dory nechala na stole, jsem vzala a hodila do tašky. Dodělám to doma. Uklidila jsem svůj pracovní stůl a zamkla dveře kanceláře. Dnes jsem v práci zůstala o něco déle než ostatní, takže jsem opouštěla téměř prázdnou budovu.

Došla jsem k autu a tašky hodila na sedadlo spolujezdce. Strčila jsem klíčky do zapalování a očekávala, že jako vždy nastartuje a pojede, ale k mé smůle Draco chcípnul. Nafty jsem v autě měla dost, a jelikož autům moc nerozumím, nechápu, jaký další důvod by v tom mohl být.

,,Sakra, Draco, teď ne!'' Bouchla jsem pěstmi do volantu a promnula si obličej. ,,Teď ne!'' zašeptala jsem.

,,Takže přeci jen si ho tajně milovala. Já to věděl.'' Velké ruce se opřely o otevřené okýnko a já se chtě nechtě pousmála. ,,Ještě ho furt máš,'' řekl si spíše pro sebe a uchechtl se.

,,Svezeš,'' odmlčela jsem se. ,,Svezeš mě prosím domů?'' zeptala jsem se váhavě a dodala. ,,Dráček mě dneska neposlouchá.''

,,S radostí, má paní.'' Široce se usmál a uklonil. Musela jsem se zasmát a pobaveně zavrtět hlavou. Vystoupila jsem a přijala od něj napřažené rámě. Museli jsme vypadat komicky, ale neřešila jsem to. V tuhle chvíli jsem se chtěla chovat bláznivě.

Nasedla jsem na to samé sedadlo, na které jsem si poprvé sedla před šesti lety, a přesně si vybavila tu vzpomínku:

FLASHBACK

Netuším, kde mě chce Harry vyzvednout, a tak vyjdu před dům. Ulice je tichá a dalo by se říct, že by bylo slyšet špendlík spadnout. Proto, když se mi kolem pasu obmotají dvě velké ruce, nadskočím leknutím.

,,Ale no tak, Sam. Snad by si se mě nebála.'' Harry. Vydechnu úlevou a malinko se od něj odtáhnu.

Zavede mě k velkému černému Range roveru a s úsměvem mi otevře dveře. Úsměv mu oplatím a pohodlně se usadím na kožené sedačce. V autě je trapné ticho, dokud se Harry neodváží navázat rozhovor.

,,Ehm, no tak. Jak se máš?'' Musím se zasmát nad nervozitou v jeho hlase.

,,Dobrý, ty?'' Pořád se ještě směju a on se po chvíli přidá.

,,Fajn, protože si tu se mnou.'' Položí mi dlaň na stehno a já ztuhnu. Všimne si toho a ruku odendá.

,,Promiň,'' zašeptá.

,,To je v pořádku, bylo to příjemný.'' Slova mi z pusy vyletí dřív, než si uvědomím, co říkám. Uchechtne se, ale ruku položí zpátky na mé stehno. Tentokrát o něco víš.
Jsem uchvácená jeho jamkami ve tvářích, jak se prohloubí, vždy když se Harry více zasměje.

♡#I love my teacher||FF-Harry Styles#♡Přečti si tento příběh ZDARMA!