-7-''Dondurma Kutusundaki Sürpriz''

4.8K 380 49
                         

                                    -Düzenlendi-

Multi:Ayaz Kunter ♥♥Francisco baktım her yerde bende onun çift yaratılmış ikizini buldum. ertyuı Sanırım bu çocuğu ilk ben kullanıyorum werfgth

 ertyuı Sanırım bu çocuğu ilk ben kullanıyorum werfgth

Oops! Bu görüntü içerik kurallarımıza uymuyor. Yayımlamaya devam etmek için görüntüyü kaldırmayı ya da başka bir görüntü yüklemeyi deneyin.

Oops! Bu görüntü içerik kurallarımıza uymuyor. Yayımlamaya devam etmek için görüntüyü kaldırmayı ya da başka bir görüntü yüklemeyi deneyin.

♠♣♦

Şişe tekrar çevrildi.Onlar oyuna devam ederken aklımın darmadağın olduğunu fark ettim. Burnumu kırk yıl yıkamayacaktım tabi ki.Fakat Ayaz'ın burnuma bok varmış gibi bakması rahatsız ediciydi.

Ciddiyim çok pis bakıyordu.''Huuu.''gözlerimi Ayaz'dan çektiğimde Şevval'le göz göze geldim. ''Doğruluk mu cesaretlik mi?''dudaklarımı büzüp düşünmeye başladım.Cesaret desem ağzıma ederdi.

O yüzden dürüst olmayı tercih ediyordum.''Doğruluk.''dudakları kıvrıldı.''Sence en yakışıklı erkek kim?''Jensen Ackles tabi ki.Tam ağzımı açmışken vereceğim cevabı hissetmiş olacak ki hemen konuştu.

''Burada ki erkeklerden.''gözlerimi devirdim.Ardından mavi gözlerim kararsızlıkla Ayaz ve Rüzgar'ın arasında döndü.Ne demeliydim?Düşüncek olursak Ayaz gerçekten dünyanın en yakışıklı erkeğine benziyordu.

Benim için dünyanın en yakışıklı erkeğine.Ne sandınız tabi ki Ayaz Barkın.Dudağımı yalayarak Ayaz'ın gözlerine baktım.Süzmeye başladığımda havanın ısısı iki kat arttı.Kayli jenıra rakip dudaklarında durduğumda gözlerimi kırpıştırdım.

Hızlıca Rüzgar'a döndüm.Allah'ım sıçsa kas çıkardı.Esmer olması 34758943453802-0 önde olmasını sağlıyordu.Ayrıca Ayaz'a rakip olabilecek bir tipi vardı.Barkın olana değil yanlış anlamayalım.

Oyunbozanlık yapmak istemedim.Beni diyeni demek mantıklıydı.''Rüzgar.''sonunda cevap verdiğimde annemlerde gelmişti.Toparlandık ve otobüse ilerledik.Elimde kalan bira şişesini çöpe atıp arabaya bindim.

Ayaz pas vermiyordu.Kısasa kısas koçum.Tabletten müzik açıp uyumaya çalıştım.Ama olmuyordu.Saçma bir oyun yüzünden hem mutluydum hemde mutsuz.Keşke Ayaz deseydim. 'Sonra kırk yıl dilinden düşmezdin.' iç sesim haklı aslında.

Yazın EğlencesiHikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin