Can Canlar

4.2K 42 2
                         


Canlarrrr şimdi biten bir hikayeye niye bölüm attım söyleyim size. Aslında bu bölüm değil sadece 1. kitap ile ilgili bir açıklama getirdim

Şimdi serinin ilk kitabı olan Sen ona aşıksın' ı okuduğunuzda bazı yerler geçiştirilmiş bir biçimde okudunuz. Ama aslında o geçiştirilmiş kısımlara bazı özel bölümler yayacağım hikayenin düzenlenmiş halinde. 

Zaten Defne'nin iyileşme ve Uras'ın Norveç de geçirdiği zor günleri içeren bir kaç bölüm olacaktı ama ben buraya yazmadım. Kitabı düzenlemeye gittiğimde bunlara bol bol yer vereceğim. Ve Uras'ın Defne'ye yaptığı güzel bir evlilik teklifi olacak. Biz sadece burada Defne'nin doğum gününde yaşadığı ön hazırlığı okuduk. Bunun devamı ve sonrasında olan güzel anlar var.

Sonuç olarak kitaba eklenecek bölümler oldukça fazla. Bu yüzden ön yargıyla bakmayın olur mu şu an hikayeye? 

Finali değiştirmeyi düşünmüyorum. Final buradakinin aynısı olacak. Ben sadece Finale giden yolu biraz süsleyeceğim o kadar.

Serinin ikinci kitabı Sen Ona Aşıksın- Siyah a zaten bölümler yüklenmeye başlandı. Şu an için tam istediğim ayarda gidiyorum. Umarım sonu düşündüğüm gibi muhteşem olur :)

Düzenlemeye ne zaman giderim bilmiyorum ama bu elbette gün gelecek olacak. Kitabın tamamanı düzenlemeden yükleme yapmayacağım. Yani uzun bir süre bu halini okuyacaksınız. Kitabı bitirenleri Sen Ona Aşıksın- Siyah da bekliyorum.

Görüşmek üzere :)

SEN ONA AŞIKSIN- Tamamlandı (Düzenlenecek)Hikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin