real

659 53 26

Aydınlık bir güne yine yanındaki gamzeli gençle uyanmıştı MinHyuk. Onunla nerede ve nasıl tanıştığını hiçbir şekilde hatırmalıyordu ama çoktan hayatının merkezine yerleşmişti.

Sanki onunla yıllar geçirmiş gibiydi ama takvimden tahmini bir şekilde gün saymaya çalıştığında birlikte geçirdikleri zaman bir yılı bile doldurmuyordu. Başlarda onun nereden geldiğini, nasıl bir anda hayatının merkezine yerleştiğini sorguluyordu ama tam o sırada gamzeli genç yanına gelip arkasından sarılıp ona her şeyi unutturuyordu. Her şeyi bir kenara itip sadece onunla ilgileniyordu. Bu yüzden bir süre sonra bu tür şeyleri düşünmeyi bırakıp sadece anı yaşamaya başlamıştı.

Evde yapacak bir şey bulamadığından canı fazlaca sıkılıyordu MinHyuk'un. Daha sonra aklına film arşivindeki izlemeye fırsat bulamadığı filmler geldi. Şimdi beklediği fırsat eline geçmişti. Önce mutfakla mısır patlattı daha sonra da bilgisayarındaki film arşivini karıştırdı. Konusu ilgisini çeken bir filmi seçti ve filmi başlatmadan önce bilgisayarı televizyona bağladı. Seçtiği bilim kurgu filmini kucağında patlamış mısır tabağıyla televizyonun tam karşısındaki koltuğa yayılmış bir şekilde izlerken dış kapının açılıp kapanma sesini duydu. MinHyuk kimseyi beklemediği için oldukça panik olmuş ve kocaman açtığı gözlerini kırpmadan nefesini tutmuş bir şekilde kapının tarafına bakıyordu.

Oneirataxia [MinKyun]Bu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!